UAB steigimas Kaune

Category:
Icon Rgp 21, 2012

Verslas Lietuvoje sukoncentruotas trijuose didžiausiuose regionuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Vilnius mėgstamas dėl savo kosmopolitiškumo ir patogaus susisiekimo su užsieniu, Kaunas – gamybos ir technologijų sritys čia karaliauja; uostamiestis, aišku, dirba su laivyba ir krovinių gabenimu. Bet kuriame iš šių miestų verslą steigti apsimoka dėl daugybės priežasčių, viena jų – paties steigimo paprastumas.

UAB steigimas Kaune iš esmės nesiskiria nuo steigimo Vilniuje ar Klaipėdoje, ar kuriame kitame mieste. „Registrų centras“ užtrunka lygiai tiek pat laiko su įmonės registravimu, imamos tos pačios nustatytos rinkliavos, o notarai visada užsiėmę ir vis tiek teks trintis jų priimamajame. Skirtumas yra tik tas, kad Kaune yra pakankamai daug laisvų biurų nedidelėmis kainomis, kurie yra reikalingi įmonės registravimui. Vilniuje kainos didesnės, Klaipėdoje kai kuriuose verslo centruose taip pat, tad UAB steigimas Kaune gali būti grynas išskaičiavimas, nes Kaunas pasižymi trimis privalumais:

  • Lengviau rasti darbuotojų, nei kitur (tam įtakos turi nemažai aukštųjų mokyklų, įsikūrusių laikinojoje sostinėje);
  • Pigesnis nekilnojamas turtas nei sostinėje, mažesni biuro išlaikymo kaštai;
  • Patogus susisiekimas su visais Lietuvos miestais, o taip pat ir užsieniu tiek lėktuvu, tiek traukiniu, tiek automobiliu dėl patogios geografinės padėties.

Kai kas dar norėtų pridurti ir eismo mažesnius kamščius, nors jie tiesiogiai neįtakoja apsisprendimo steigti verslą laikinojoje sostinėje.

UAB steigimas Kaune galimas tiek tiesiogiai, tiek per finansinius konsultantus, kurie yra profesionalūs verslo steigėjai. Steigiant verslą su profesionalų pagalba steigimo laikas sutrumpėja iki 1 valandos, visi dokumentai paruošiami tvarkingai ir kokybiškai, belieka juos pasirašyti ir palaukti savaitę, kol įmonė bus užregistruota. Steigiant UAB reikalinga pažyma iš banko, kad sąskaitoje turite 10 000 litų įstatiniam kapitalui. Steigiant UAB pas profesionalus, realiai 10 tūkstančių litų turėti nereikia. Tai itin patogu pradedančiajam verslui, kur visos reikalingos lėšos išleidžiamos verslo kūrimui.

Verslo pradžia gali būti ir nesunki, nebaisi, be streso, kad ir kaip patys verslininkai ir visuomenė jaunus ir verslius žmones bando nuteikti. Jei dirbama su profesionaliais įmonių steigėjais, daugiau laiko lieka tiesioginiam darbui, o ne alinančiam dokumentų surinkimui ir formų pildymui. Belieka tik išsirinkti tinkamus partnerius, nes kainos Kaune panašios – 900-1000 Lt kainuoja UAB steigimas su antspaudu, sąskaita banke, registracijos adresu ir paruoštais ir tvarkingais įmonės registracijos dokumentais.

One Reply to “UAB steigimas Kaune”

  1. info parašė:

    Šaunus straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *