Profesionalūs vestuviu fotografai Jūsų šventę padarys įsimintiną

Icon Rgs 13, 2012

Vestuviu fotografai Jūsų nelaukia ir juos turite pačiupti pirmi. Ypač ši taisyklė galioja, jei vestuves planuojate kelti šiltuoju metų laiku. Pravartu pradėti vestuvių fotografo paieškas prieš pusmetį, nes dažnai profesionalūs vestuviu fotografai užsakomi  prieš metus ar kiek mažiau iki vestuvių.

Norint prasmingai įamžinti jaunųjų bendro gyvenimo pradžią, svarbu surasti Jūsų poreikius tenkinantį specialistą. Vestuviu fotografai gali būti tiek vyrai, tiek moterys. Tad visų pirma susipažinkite su jų fotografavimo stiliumi. Jei patiks, susitikite gyvam pokalbiui. Neretai vestuviu fotografai dirba būtent šioje srityje, todėl tikėtina, kad galės suteiks buvusių klientų kontaktus. Taip išsiaiškinsite kaip dirbo fotografas, ar buvusius jaunuosius tenkino gauti rezultatai, galbūt duos patarimų Jums. Patarimai ir nuomonė iš šalies dažnai praverčia. Tad galbūt antrą kartą samdydami vestuvių fotografą jie darytų kažką kitaip. Kalbėkitės, klausinėkite, analizuokite, tik taip rasite Jūsų šventės akimirkų fiksuotoją, kuris galės vėliau pateikti gražių kadrų, puošiančių Jūsų vestuvių albumą.

Kartais vestuviu fotografai dirba su asistentais. Tad neišsigąskite ir to pasiteiraukite iš anksto. Klusterėkite ar jis tokį turės. Asistento privalumai: jis gali filmuoti, užfiksuoti akimirkas kitu kampu, „pagauti” kadrų, kurie kartai lieka nuošaly, nes pagrindinis vestuvių fotografas tuomet buvo kitoje vietoje ir pan., taip pat su asistentu fotografavimas vyksta daug greičiau ir profesionaliau. Jis galės palaikyti reflektorius, šviesas, prireikus pagelbėti fotografui pasikeisti objektyvą, pataisyti nuotakos suknelę ar pamatyti kitas klaidas. Būna, kad kartais patys jaunieji nusprendžia samdyti du vestuvių fotografus dėl įvairesnių nuotraukų ar ypač tuomet, kai keliamos didelės vestuvės.

Profesionalūs vestuviu fotografai beveik visuomet dirba tik su sutartimis. Tai abipusė nauda. Joje galėsite kelti savo reikalavimus ir sąlygas, nustatyti nuotraukų gaminimo terminus, kainą, galbūt iš anksto mokamus rankpinigius. Taip pat pasirašę sutartį išvengsite nesusipratimų, jei vieną dieną savo vestuvių nuotrauką pamatysite reklamoje, stende ar kitur, kur jos išvysti visai nenorėtumėte. Dokumente būtinai nurodykite leidimo publikuoti sąlygas. Viską išsprendę likus iki šventės savaitei dar kartą aptarkite visus klausimus ir beliks ramiai laukti vestuvių šventės dienos.

One Reply to “Profesionalūs vestuviu fotografai Jūsų šventę padarys įsimintiną”

  1. Fotografas Kipras parašė:

    Svarbiausia turi patikti fotografo darbai, taip pat svarbu ir rekomendacijios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *