Turėti priešingos lyties draugus ir drauges – žalinga santykiams ar ne?

Category:
Icon Lap 6, 2018

Santykių pradžioje ir ne tik kyla daugybė ginčių, kurie susiję su draugų ratais. Pradedant santykius, neretai atsiranda didžiuliai priekaištai, kuomet sužinoma, kad antroji pusė turi draugus ar drauges, kurie yra priešingos lyties. Tai yra vienas dažniausiai sprendžiamų klausimų. Dėl didžiulio pavydo neretai netgi keliami ultimatumai, jog tos draugystės būtų nutrauktos. Iš šalies žiūrint – tai yra nelabai pagrįsti reikalavimai, kurie gali pasibaigti skyrybomis. Jeigu jus kamuoja tai, kad jūsų antroji pusė turi priešingos lyties draugų, tuomet nevertėtų skubėti kelti reikalavimų. Jeigu jums tai netinka, geriausia būtų išsiaiškinti to priežastis. Dabar teigiama, kad priešingos lyties draugų ratas gali būti vienas iš kenksmingiausių elementų, tačiau ar tai tiesa?

Pirmiausia, reikia suvokti, kad draugais tampama ne be reikalo. Natūralu, kad viename kieme užaugę žmonės gali sukurti ilgalaikę draugystę, kuri būtų neišskiriama. Tai liečia tiek vienos, tiek ir skirtingų lyčių draugus. Jeigu jūsų vyras turi kažkokią draugę, kuri tikrai nesikėsina į jūsų gyvenimo kokybę, tuomet nėra reikalo bloginti situacijos, tuo labiau – kelti nepagrįstus ultimatumus.

Sužinojus apie antrosios pusės priešingos lyties draugus, turite iš pradžių jais pasidomėti. Pasigilinkite kaip jiedu susipažino. Taipogi reikėtų atkreipti dėmesį į tai ar tie draugai neturi savo šeimų, ar yra santykiuose ir t.t. Turite suprasti, kad tikrai yra daugybė porų, kurios tiesiog turi priešingos lyties draugus. Tačiau, tai nereiškia, kad tie draugai yra grėsmė jūsų santykiams.

Jeigu kelsite nepagrįstą ultimatumą antrai pusei, nenustebkite, jeigu jis pasirinks ne jus. Būna atvejų, kuomet vyrui keliamas ultimatumas nutraukti visus ryšius su vaikystės drauge. Blogiausia tai, kad neretai toks ultimatumas baigiasi skyrybomis. Turite suvokti, kad jūsų antroji pusė nėra jūsų nuosavybė, tuo labiau – vergas, kuriam galite įsakinėti ką daryti ir su kuo bendrauti. Jeigu žmogus turi draugą, su kuriuo yra pažįstami nuo pat vaikystės, tuomet natūralu, kad tokia draugystė bus itin stipri. Jeigu jūsų santykiai trunka vos trumpą laiką, tuomet didėlė tikimybė, kad iškėlus tokį ultimatumą, jūs būsite tas ar ta, kuri bus palikta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *