Nuotykių parkas – puiki pramoga „chebrai“

Category:
Icon Lie 8, 2011

Atėjus vasarai vis daugiau žmonių poilsiauja didesnėmis grupėmis, nei po du. Aišku, dviese irgi smagu, tačiau didesnei žmonių grupei yra daugiau būdų ir priemonių pramogoms. Kai kurios pramogos net išeina pigiau, jei kainos siūlomos grupėms.

Taigi, ką veikti vasarą, kai oras nėra labai karštas, saulę dengia debesėliai, bet žinote, kad tikrai lietaus nebus. Vienas iš įdomesnių laisvalaikio praleidimo būdų yra nuotykių parkas, kuriame galima pasirinkti keletą įvairių pramogų. Paprastai nuotykių parkai siūlo tik 2-3 valandų trukmės paslaugas, tačiau yra parkų, kuriuose galima praleisti visą dieną, o gal net ir savaitgalį. Vienas toks pramogų parkas yra TonyResort.

TonyResort laisvalaikio ir pramogų parkas daug kam yra žinomas kaip Anupriškių nuotykių parkas. Iš tikrųjų, Anupriškėse yra lipynės, kur galima linksmai pasikarstyti medžiais 3 valandas, tačiau tai ne vienintelės pramogos, ką siūlo Tonyresort. Kadangi šalia parko yra nuostabaus grožio ežeras Gilušis, aišku, kad galima išsinuomoti valtį ir ja pasiirstyti. Valtis gali pasirodyti labai lėta atrakcija, todėl galima rinkis ir kur kas aktyvesnę vandens priemonę – AquaSkipper. AquaSkipperis, arba liaudiškai „vandens žiogas“ yra labai nauja pramoga Lietuvoje. Pabandykite išmokti plaukti metaliniėmis vandens rogėmis, kurių niekas netempia ir nėra jokio motoro…

Kol vieni bando mokytis „vandens žiogu“, kiti kompanijos atstovai gali paprasčiausiai išsinuomoti kepsninę ir prie pat ežero pasikepti šašlykų ar kepsnių. Netoli paplūdimio yra ir pirtis, taip pat ir lauko kubilas, kuriuose atsigaivinti galima ne tik žiemą, bet ir vėsesnį vasaros vakarą.

Jei „chebra“ didelė, galima išsinuomoti paplūdimio tinklinio aikštelę. 1-2 valandos aktyvaus sporto tikrai nuima stresą ir nuovargį, susikaupusį per darbo savaitę. Kas nori „kultūringesnio“ sporto, visada gali išsinuomoti teniso aikštelę (jei nepasiėmė savo įrangos – ne bėda – galima išsinuomoti ir raketes, kamuoliukus ir net rankšluosčius). Vakaro pabaigoje – upėtakių žvejyba. Priklausomai nuo kompanijos dydžio žvejyba gali užsitęsti ir ilgiau. Sugautus upėtakius pristato į restoraną ir paruošia pagal 1 iš 4 pasirinktų receptų. Belieka užsisakyti garnyrą ir vakarienė ideali.

Užsibuvus iki išnaktų galima išsinuomoti dviviečius kambarius, nes namelių ir kambarių nuoma – TonyResort svečių namų rūpestis. Yra kelios pobūvių salės, kuriose galima švęsti gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitas linksmas šventes. Virš pobūvių salių yra dviviečiai kambariai nakvynei, tad linksmybes galima pratęsti ir kitą dieną.

Aišku, pagrindinis traukos objektas išlieka TonyResort nuotykių parkas su savo trasomis ir ekstremaliu tarzano šuoliu. Naktį taip pat galima laipioti medžiais, nes yra speciali paslauga – naktinis laipiojimas. Galima sakyti, kad TonyResorte pramogos – ištisą parą. Šis laisvalaikio parkas įsikūręs Trakų rajone Anupriškėse, vos už 30 kilometrų nuo Vilniaus ir 75 km nuo Kauno.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *