Dovanos – svarbiausia, kad būtų linksmos ir smagios

Category:
Icon Geg 4, 2011

Jau kaip neįdomu, kai per kokį gimtadienį gauni kokią paprastą dovaną – taurių komplektą, keptuvę ar Akropolio dovanų čekį! Aišku, vokelis yra gerai, bet čia dažniausiai per vestuves… Kažkaip reikia ieškoti tarpinio varianto. O toks tikrai yra.

Jei gimtadienio dovanai galite sau leisti skirti 150 ar 200 litų (turint omeny, kad dovana yra nuo šeimos, o ne nuo vieno asmens, tokia suma yra visai normali), viską galite padaryti stilingai ir gražiai. Tereikia dalį sumos skirti nedidelei originaliai dovanėlei, o likusią sumą padovanoti tiesiog pinigais. Ta smagi dovana atlieka paprasčiausio vokelio funkciją, taip pat išlaiko konfidencialumą, jei nesinori, kad visi žinotų (ar bent spėliotų), kiek vokelyje buvo litų.

Svarbiausia, kad ta nedidelė dovanėlė būtų smagi ir linksma, nes būtent originalios dovanos patraukia daugiausiai dėmesio ne tik iš jubiliato, bet ir iš vakarėlin susirinkusių svečių. Smagios dovanos taip pat įsimena geriau ir apie jas ilgiau kalbama. Taip pat niekas nekreipia dėmesį į tokios dovanos vertę, nes ji suprantama kaip pokštas, o ne kaip nauda.

Taigi, kokioje “taroje” pateikti tą šimtą litų “dovanų”? Čia padėti gali viena iš populiariausių smagių ir originalių dovanų parduotuvių SmagiosDovanos.lt. Bene geriausiai pinigus dovanoti įvairiose tuščiavidurėse knygose su gertuvėmis (“fleškutėmis”) ar seifuose bei taupyklėse, kurios atsirakina tik su raktu. Tokiu atveju jos panaudojimas bus nevienadienis. Priešingai, tokia dovana dar papuoš kiekvieną komodą ar lentyną, kur laikomi šeimos suvenyrai ir trofėjai.

Tokios smagios dovanos nereikalauja papildomo įpakavimo, tad sutaupysite maišeliams ar vyniojamam popieriui.

Dovana yra išskirtinio dėmesio parodymas, tad žmonės atsimena jos originalumą ir grožį, o ne vertę ar tai, kiek ten pinigų rado. Po penkerių metų vartant senas to vakarėlio nuotraukas prisimins jubiliatas žmones ir ką jie padovanojo. Ar toje taupyklėje buvo 100 litų ar 500 – jie tikriausiai nebeatsimins… Būkime originalūs rinkdamiesi dovanas savo artimiesiems. Linksmos dovanos – visada geriausias pasirinkimas ne vien tik gimtadienio proga. Yra dar ir kitos šventės (Kalėdos, Velykos, vardadienis, krikštynos, vestuvės, vestuvių metinės, įkurtuvės, išlydėtuvės į kitus namus ar šalį, profesinės šventės ir t.t.), kurių metu reikia padovanoti kažką originalaus ir linksmo. Aišku, rankų darbo dovanos niekas neatstos, tačiau tam rasti laiko ne visi gali.

Perkant dovanas internetu galima šiek tiek sutaupyti jei ne pinigų, tai laiko, kuris būtų iššvaistytas lakstymui po parduotuves ir tos geriausios ir originaliausios dovanos paieškoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *