Apatinis trikotažas internetu

Icon Rgs 19, 2012

Kodėl apatinis trikotažas parduodamas internete? Juk tia viena iš intymiausių ir individualiausių garderobo detalių, kuri turi tikti idealiai. Juk žinome, kad idealių kūno formų beveik nebūna, tad yra daug šansų, kad nusipirkta liemenėlė gali būti nepatogi… Nepaisant to apatinis trikotažas internetu parduodamas itin gausiai.

5 priežastys, kodėl apatinį trikotažą pirkti reikėtų būtent internete:

 1. Didesnė pasiūla. Jei esate Vilniuje, ar Kaune, tikriausiai žinote bent 5 apatinių rūbų parduotuves, kuriose po 3 valandų ieškojimo tikrai išsirinksite sau tinkančio apatinio trikotažo komplektą. Ką daryti tiems pirkėjams, kurie gyvena nuošaliau arba neturi tiek laiko apsipirkinėjimams? Interneto parduotuvėse yra kur kas daugiau prekių, nei „gyvoje“ apatinių rūbų parduotuvėje.
 2. Patraukli kaina. Elektroninės prekybos pliusas yra tai, kad nereikia išlaikyti sandėlio, biuro, salono ir 5 konsultantų. Viskas atliekama labai paprastai vos vieno ar dviejų žmonių, nes prekės yra užsakomos tada, kai jų reikia. Dėl to ženkliai sumažėja prekių kaina.
 3. Aiški informacija apie prekę. Pagrindinė rūbų prekybos internete taisyklė yra kuo daugiau informacijos apie prekę. Pateikiamas ne tik tikslus dydis, išmatavimai, bet ir audinio sudėtis. Jei parduotuvėje šiais duomenimis galima manipuliuoti, tai internete jie yra vieni svarbiausių apsisprendimo pirkti motyvatorių.
 4. Galimybė pakeisti prekę. Apatinis trikotažas yra individualus, tad įsigijus galima pamatyti, kad gaminys netinka. Tokiu atveju yra galima prekę pakeisti kitu modeliu arba tiesiog kito dydžio preke. Aišku, tai sudaro šiek tiek nepatogumų, tačiau toks būdas garantuoja, kad pirkėjai įsigyja kokybišką ir tinkamą rūbą.
 5. Galimybė prekę grąžinti. Teoriškai prekes galima grąžinti ir parduotuvėje, jei išsaugote pirkimo čekį. Praktiškai grąžinama yra labai retai, nes pirmiausiai susiduriama su itin neigiama parduotuvės darbuotojų reakcija. Interneto prekybos taisyklės visoje Europos Sąjungoje numato konkretų 7 darbo dienų terminą, per kurį galima grąžinti net ir kokybišką prekę. Tiesa, kartu su įpakavimu ir etikete. Grąžinus apatinį trikotažą, atgaunami sumokėti pinigai.

Apatinis trikotažas nėra skubos prekė, todėl galima susitaikyti su interneto prekybos trūkumais. Didžiausias jų – gan ilgas prekės pristatymo laikas nuo užsakymo.

Lietuvoje šiuo metu veikia apie 40 interneto parduotuvių, prekiaujančių apatiniu trikotažu ir dar kelios bendrinių prekių parduotuvės, tad konkurencija yra pakankamai didelė. Kuo didesnė konkurencija, tuo geriau pirkėjams.

3 Replies to “Apatinis trikotažas internetu”

 1. Jolanta parašė:

  Man tai patinka apatinius internetu pirkti, nes taip sutaupau nemažai laiko, o laikas – juk viskas, ką turime.

 2. Sprzedaz Hurtowa parašė:

  Aš taip pat paprastai perku internetu, tik ne visada dydį pataikau 🙂

 3. Aš už internetinę prekybą, bet kartais renkantis apatinį trikotažą su dydžiais apsigaunu. 🙂 Bet šiaip, tai žiauriai patogu internetu apsipirkinėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *