Pigūs skrydžiai

Icon Gru 10, 2012

pigūs skrydžiaiPigūs skrydžiai kiekvienam žmogui, ir vertinančiam savo rankomis uždirbtus pinigus, ir kartu mėgstančiam kartas nuo karto maloniai pakeliauti po pačias įvairiausias šalis, išsidėsčiusias plačiajame pasaulyje, tampa beveik sinonimu tokiai frazei kaip, pavyzdžiui, priimtinas bei džiuginantis laiko praleidimas. Juk būtent pigūs skrydžiai dabartiniais moderniais laikais beveik kiekvienam žmogui suteikia galimybę ne per daugiausiai ištuštinant savo banko sąskaitą pamatyti trokštamus pasaulio kampelius tiesiogiai, o ne įsijungiant, pavyzdžiui, kompiuterį ir stebint kitų žmonių nufilmuotus neįtikėtinus vaizdus arba užfiksuotas nuotraukas. Tokia ribota patirtis daugeliui žmonių – prisiekusių keliautojų, einamuoju metu finansiškai nepajėgiančių išvykti atneša ne pasitenkinimo, o liūdesio, netgi depresijos pojūtį, kurį panaikinti yra įgalūs tik tie skrydžiai, kurie dėl juos organizuojančių oro linijų vykdomos politikos yra ne vieną kartą pigesni nei įprasti. Taigi, ar pigūs skrydžiai yra pakankamai žinomi tarp keliautojų ir ar toks pasirinktas skraidinimo variantas gali padėti pasiekti visus populiariausius tarp turistų pasaulio kampelius?

Tikriausiai niekas negalėtų ginčytis, jog Prancūzijos sostinė suteikia be galo daug pačių įvairiausių potyrių žmonėms, kurie ten keliauja su pačiais įvairiausiais tikslais. Taigi būtų keista netgi pagalvoti, jog pigūs skrydžiai į Paryžių galėtų tiesiog neegzistuoti. Juk kaip dažnai žmonės, švenčiantys medaus mėnesį, tuoktuvių metines ar tiesiog norintys su savo širdies draugu arba drauge pasisemti naujų potyrių, tinkamiausiu savo meilei stiprinti miestu pasirenka būtent Paryžių, į kur keliaujant skrydžiai, pareikalaujantys minimalių išlaidų, tačiau patogūs bei malonūs, suteikia ne tik džiaugsmo, bet ir galimybių jau pasiekus kelionės tikslą pamatyti daug daugiau lankytinų vietų. Savo populiarumu tarp turistų beveik nenusileidžia ir pigūs skrydžiai į Dubliną. Šis miestas yra Airijos sostinė, apipinta senomis kultūros tradicijomis, siūlanti keliautojams didžiules galimybes pasilinksminti – galima teigti, jog būtent čia galima rasti vieną iš didžiausių barų koncentracijų visame pasaulyje. Juk mažai kas nežino, kad airiai baruose praleidžia didžiąją dalį savo laisvo laiko – skaito laikraščius, bendrauja, išgeria vieną kitą bokalą alaus. Maistas čia taip pat yra paprastai naudojamas tradiciškas – skanus ir sotus. Pigūs skrydžiai į Londoną – milžinišką miestą, kuriame galima rasti daugybę žmonių, kurių gimtoji kalba dažnai būna mažai kam girdėta – perkami taip pat išskirtinai dažnai. Vieni ten keliauja susipažinti su įdomia kultūra, kiti – pabendrauti su ten gyvenančiais pažįstamais, tretiems pigūs, daug lėšų nereikalaujantys skrydžiai suteikia galimybę apsipirkti.

Lietuvoje šiuo metu yra itin populiarūs pigūs skrydžiai iš Rygos, kadangi ten patekti tikrai neužima nei daug laiko, nei pareikalauja didesnių nei beveik kiekvienam lietuviui priimtini, kaštų, o iš ten skraidinančios oro linijų bendrovės dažnai gali pasiūlyti išskirtinai platų skrydžių pasirinkimą, kurių dauguma yra tikrai pigūs. Taip pat dažnas Lietuvos pilietis naudojasi ir paslaugomis, kurias teikia pigūs skrydžiai iš Kauno ir nors galima teigti, jog čia dažnai galima nusivilti neradus pageidaujamo maršruto, esamų kelionių kaina šį nusivylimą beveik visada kompensuoja. Pavyzdžiui, šiame, antrame pagal dydį mieste pigūs skrydžiai Ryanair oro linijų gali būti pasiūlyti už kainą, nesiekiančią netgi triženklio skaičiaus. Kita vertus, pigūs skrydžiai Wizzair lėktuvais paprastai niekada nenusileidžia reikalingų sumokėti pinigų suma. Taigi, galima teigti, jog kiekvienas žmogus, prieš nuspręsdamas atsisakyti svajonės aplankyti vieną arba kitą pasaulio kampelį, turėtų atidžiai išstudijuoti visus einamuoju metu skraidinimo paslaugas teikiančių įmonių pasiūlymus, nes tarp jų tikriausiai bus galima rasti netgi ne vieną maršrutą, kuriuo pasinaudojus kišenės pernelyg neištuštės, o džiaugsmo aplankius kelionės tikslą atsiras su kaupu. Taigi, tegu pigūs skrydžiai niekada nebūna pradanginti iš visų oro linijų teikiamų paslaugų paketo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *