Išorės roletai – geriausias būdas pasislėpti nuo saulės

Icon Gru 3, 2012

Vienas iš populiariausių langų dengimo būdų – roletai. Šį būdą renkasi vis daugiau žmonių, kadangi tai itin patogu ir greita. Tai yra puikus pasirinkimas, kadangi jie ne tik apaugo nuo saulės spindulių, bet ir sulaiko šilumą. Viena roletų rūšių – išorės roletai. Tai ko gero pati geriausia apsauga nuo saulės. Žmonėms, norintiems išvengti nemalonių tiesioginių saulės spindulių, tai puiki išeitis dengti langus. Reikia žinoti, kad tokio tipo langų dengimo sprendimas ne tas pats, kas apsauginės žaliuzės ar tuo labiau markizės. Šiuos roletus dažniausiai renkasi didelius langus turintys žmonės arba ofiso darbuotojai, kai vasarą nuolat šviečianti saulė ne tik erzina, bet ir pakelia patalpos temperatūrą. Nustatyta, kad šių roletų saulės spindulių atspindima nuo 80 iki 100 proc., be to jie padeda palaikyti mažesnę vidaus temperatūrą.

Kaip montuoti ir valdyti?

Jei manote, kad lauke montuoti roletus labai sudėtinga ir nepatikima – klystate. Montuojami lauke ant sienos ar lubų angos, jie tvirtinami ant tvirtos, milteliniu būdu dažytos aliuminio konstrukcijos, taigi net tvirtinami lauke, jie jokių būdu nenukris ir nesulūš. Šiuos roletus galima montuoti net jei jau yra pakabinti tinkleliai nuo uodų.  Valdyti roletus galima rankiniu būdu, taip pat elektros varikliais su klavišiniu jungikliu, valdymo pulteliu ar net prijungiant prie namo sistemos. Tai itin patogu Jums visiškai nereikia eiti iš namų, kad valdytumėte roletų padėtį. Užtraukti ir atitraukti juos galite elektrinio pultelio pagalba.

Kaip apsaugoti ir prižiūrėti? 

Dauguma žmonių mano kad tokiu būdu dengti langus yra kiek neefektyvu, kadangi dengiama iš lauko, o tai reiškia, kad roletams teks atlaikyti įvairų drėgnumą ir temperatūrų kaitą. Ne visi klientai tiki, kad tai įmanoma, dažnai baiminamasi, kad nuo drėgmės roletai gali pakeisti spalvą, nublukti, susigadinti. Tačiau šiuos roletus gaminant atsižvelgiama būtent į jų buvimo vietą. Todėl jie ypač atsparūs drėgmei ir pasižymi net antikorozinėmis savybėmis. Jie ne tik sulaiko šilumą, bet ir puikiai apsaugo nuo lietaus ir vėjo visai nepakeisdami savo išvaizdos ar savybių.

Roletai šiandien yra itin populiari prekė, todėl dauguma įmonių, tarp jų ir ZaliuzesKaune.lt siūlo savo klientams pačius geriausius produktus, leidžia rinktis iš itin plačios spalvų ir atspalvių gamos. Jei nusprendėte montuoti roletus – tai tikrai puikus ir šiuolaikiškas pasirinkimas.

One Reply to “Išorės roletai – geriausias būdas pasislėpti nuo saulės”

  1. domus lumina parašė:

    Puiki idėja, įdomu ar kainos santykis nėra per didelis problemai spręsti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *