Papuošalai internetu – apsipirkti paprasta ir patogu

Icon Lap 11, 2012

Vis dažniau drabužius perkame internetu, tačiau ar jau žinote, kad egzistuoja ir papuošalai internetu? Džiugu, jei atsakymas teigiamas, todėl galite toliau nebeskaityti, tačiau jei tai – Jums vis dar naujiena, galime maloniai pradžiuginti, kad nuo šiol ir papuošalai moterims, ir papuošalai vyrams parduodami ne tik Basanavičiaus alėjoje Palangoje ar Pilies gatvėje Vilniuje, bet ir internete, kur galite apsilankyti bet kuriuo metų ar paros laiku, visas 24 valandas per parą. Paprasta ir patogu.

Aišku, iškart iškyla klausimas, kodėl turiu pirkti internetu? Vienas teigiamas aspektas jau buvo įvardintas – Jums nereikia net kelti kojos iš namų, kad nauji kaklo papuošalai papuoštų Jūsų dekolte, o žiedai dabintų rankos pirštus. Čia taip pat parduodami ir rankų darbo papuošalai. Tad jei turite išskirtinį stilių, ar prijaučiate unikaliems kūriniams, rankų darbo papuošalus tikrai įvertinsite.

Kiek daug sutaupote laiko ir papildomų išlaidų kurui ar viešajam transportui, jei nereikia belstis į kitame miesto gale esančią bižuterijos parduotuvę ar juo labiau – kitą miestą.

Apsipirkdami internete galite užsisakyti patinkančių parduotuvių naujienlaiškius. Tai – puiki priežastis gauti naujienas, jeigu mėgstate apsipirkinėti per akcijas ar išpardavimus. Apie juos sužinosite pirmieji. Tikėtina, jeigu būsite lojalus pirkėjas, galite gauti dovanų.

Papuošalai internetu –  tai viskas vienoje vietoje. Atskirai pateikiami papuošalai moterims, atskirai – papuošalai vyrams. Prekės sugrupuotos pagal kategorijas, tam nesunkiai rasite, kur yra kaklo papuošalai, kur apyrankės ar ieškomi žiedai. Jums nereikia sukiotis tarp atskirų lentynų, klausytis į ausį šnopuojančio kito kliento ar klausyti aktyviai prekę bandančio įsiūlyti konsultanto. Paspaudžiate vieną mygtuką – ir prekė jau guli Jūsų virtualiame prekių krepšelyje. Atsiskaityti už norimus papuošalus taip pat nesudėtinga, tereikia prisijungti prie banko sistemos.

Internete galite apsipirkti bet kuriuo laiku, nes parduotuvės neturi darbo laiko, joms nesvarbu, kaip esate apsirengę ar susišukavę. Apsipirkti galite iš bet kurios pasaulio vietos, kur turite prieigą prie interneto.

Juk ir ne veltui statistika rodo, kad šiandien beveik 30 % Lietuvos interneto vartotojų apsipirkinėja internete. Tikėtina, kad papuošalai internetu taip pat įeina į šį skaičių. Tad ar Jūs jau esate vienas iš jų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *