LCD televizoriai

Icon Sau 14, 2013

Išgirdę terminą LCD televizorius galvojame apie technologiją, kuri buvo populiari ir nepalaužiama prieš 5 metus. Išties, kalbant apie prabangiausius modelius galbūt vertėtų pasižvalgyti į naujesnes technologijas, tačiau norint paprasto televizoriaus nedideliame kambaryje, LCD standartu gaminami ekranai vis dar turėtų būti pirminis Jūsų taikinys.

Viena iš priežasčių, kodėl pigūs LCD televizoriai yra pasirinktini – iš šios technologijos jau yra išspausti visi 100% ir netgi nebrangus LCD ekranas išties gerai išnaudos visas šios technologijos teigiamas savybes.

Ypatingai į LCD reikėtų atsižvelgti tuomet, jei Jūsų žvilgsnis krypsta į nedidelės įstrižainės televizorių, kuris bus naudojamas kaip televizorius, o ne pilnavertis medijos centras su sava operacine sistema, kuri palaiko „Skype“ pokalbius ir naršymą internete.

Apskritai, beveik visi rinkoje esantys TV yra LCD televizoriai, skiriasi tik jų apšvietimui naudojama technologija. LCD televizoriuose vis dar yra naudojamas liumisensinis apšvietimas, kuris nėra toks tikslus kaip šviesos diodų apšvietimas. Taip pat LCD yra šiek tiek storesni, tačiau vargu ar tai dažnai įtakoja jūsų pasirinkimą televizoriaus pirkimo metu. Juk neretai jie būna paslėpti sekcijose, kurios neleis įmatyti jų storio.

Aišku LCD technologija turi ir savų minusų, vienas iš didžiausių – tai kiek prasčiau atkuriamos spalvos bei siauresnis jų diapazonas. Taigi norintiems išties ypatingai kokybiško ir gero vaizdo reikėtų pataupyti pinigų ir pasižvalgyti į prabangesnes alternatyvas. Tačiau norintiems daikto, kuris tiesiog atliktų savo paskirtį ir neverstų jaustis taip lyg gyventumėte  akmens amžiuje LCD televizoriai yra būtent tas daiktas, į kurį turėtumėte žvalgytis.

Taip pat egzistuoja monitoriai su televizoriaus funkcija. Jeigu ieškote tokio daikto, tuomet Jums tikrai neverta žvalgytis į ypatingai prabangias alternatyvas ir griebti monitorių, pagamintą pagal LCD technologiją.

Labai puikus dalykas apie šiuos televizorius yra tas, kad internetas yra kupinas apžvalgų apie didžiąją dalį jų modelių. Taigi Jums net nereikia vargti einant į elektronikos parduotuvę, tokie televizoriai internetu gali būti įsigyjami drąsiai, be jokių savęs graužimų.

Tad LCD televizoriai nėra tokie, kurių reikėtų baidytis. Šio tipo TV turi savo klientų ratą, kuriame jie yra puikiai realizuojami ir gali įrodyti, kad jie dar yra verti dėmesio. Iš tikrųjų – retas pirkėjas skundžiasi dėl atkuriamos vaizdo kokybės, o likę kaip tik džiaugiasi, kad neskyrė per daug pinigų brangesnėms alternatyvoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *