Veiksmingoji „Fohow“ produkcija

Icon Sau 18, 2013

Jei esate girdėję kompanijos „Fohow“ pavadinimą, tikriausiai būsite susipažinę su „Fohow“ produkcija. Jau ne viena karta užsaugo ir sėkmingai naudoja gydomųjų savybių turinčius preparatus, kad stiprintų savo organizmą, gydytų įvairių formų ligas. Žmonės džiaugiasi Kinijos korporacijos išradimais, o jie tuo tarpu plečia savo rinką ir nori, kad kuo didesnė žmonijos dalis gyventų ilgiau ir mėgautųsi gyvenimo džiaugsmu.

„Fohow“  produkcija pasižymi gydomosiomis savybėmis. Ji padeda atstatyti organizmą po ligų ar operacijų, gydo įvairių tipų susirgimus bei padedama mums išlikti žvaliems. Šių preparatų atsiradimo istorija jau pradėjo skaičiuoti trečią dešimtmetį. Taigi dar 1992 m. Kinijoje pirmą kartą pasaulyje pasirodė sukurti pagal tradicinės Rytų medicinos principus produktai, turintys aukštesniųjų gydomųjų grybų ląstelių turinį. Ir taip atsirado nauja biologiškai veiklių maisto papildų karta – greitai veikiantys imuninės ir energinės sistemų biologiniai reguliatoriai.

Gaminiai buvo nuolat tobulinami ir po dešimties metų ieškojimų sukurti skysti koncentruoti preparatai, pagaminti iš gydomųjų aukštesniųjų grybų (kordicepsas, linčži, reiši, šiitake bei kt.) ląstelių turinio. Šie sukurti produktai įgijo naują vardą – trečios kartos maisto papildai. Tai nėra nei tiesioginiai vaistai, nei daugeliui pažįstami maisto papildai. Šie gaminiai yra tarsi tarpinė grandis tarp medikamentų ir įprastų maisto papildų, kurie geba atlikti ne tik valymo ar papildymo funkcijas, tačiau plačiai naudojami ir kaip efektyvų reguliuojamąjį ir sveikatinamąjį poveikį turintys preparatai.

Kompanija „Fohow“ puikiai vykdo savo misiją Žemėje. Jie stengiasi ir padeda palaikyti sveikatos palaikymo kultūros plėtojimą visame pasaulyje. Nuolat kuria ir tobulina, kad pasiektų ir žmonėms perduotų laimingą ir sveiką gyvenseną ateinančioms kartoms.

„Fohow“ produkcija turi tris pagrindinius veiksmingus žmogaus organizmui poveikius:

  1. Pagrindinė ir vieną svarbiausių funkcijų – organizmo valymas.
  2. „Fohow“ preparatai ne tik valo organizmą, bet taip pat jį papildo būtinomis maisto medžiagomis.
  3. Taip pat atlieka imuninės sistemos ir viso organizmo biologiško reguliavimo funkcijas.

Taigi naudodami „Fohow“ produkciją stiprinsite savo organizmą bei papildysite jį reikiamomis medžiagomis ir elementais (daugelyje produktų yra garsusis itin stiprus antioksidantas kordicepsas, kuriame yra beta karotino, vitaminų E, C, mineralų – seleno ir cinko, koenzimo Q 10, imunomoduliuojamųjų polisacharidų bei kitų medžiagų). Taigi būkite sveiki ir rūpinkitės savo sveikata!

Kordicepsas susijęs su onkologija? Taip, vėžys yra labai aktuali sveikatos tema, kuria domisi visi. Kaip kordicepsas kovoja su vėžiu? Gerindamas visa imuninę sistemą ir kraujotaką. Bet tai jau kita tema…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *