Ar galima dovanoti sukneles?

Icon Sau 13, 2013

Keletą kartų teko matyti Holivudo filmuose, kaip turtuoliai dovanoja sukneles savo išrinktosioms. Atneša gražiai įvyniotą dėžutę, kurioje neaišku kas, Kai moteris ją atidaro – ekstazės pilni šūksniai ir beveik isteriškas pasitenkinimo klyksmas ir jau traukia kažkokią itin įspūdingą suknelę. Sekantis kadras dažniausiai būna su jau pasipuošusia heroje, kur suknelė jai idealiai tinka… Ar tai gali būti tiesa?

Dovanoti sukneles vyrai Lietuvoje ryžtasi gana retai. Gal nėra tokių tradicijų, o gal tiesiog yra kitų priežasčių?

Dovanoti suknelę yra romantiška. Nuperkate suknelę, nuperkate dėžę ir ją gražiai įvyniojate arba papuošiate kaspinu. Dovanojate iškilmingai. Viskas atrodo paprasta, bet daugiausiai problemų kyla su suknelės išrinkimu. Vyrai dažniausiai net neįsivaizduoja, kokių išmatavimų rūbai jų damoms tinka. Juk neišmatuosi jos miegančios… Jei žieadą dar galima išmatuoti ir taip sužinoti numerėlį, tai krūtinės, klubų, talijos ir pečių išmatavimų taip lengvai negausi. Jei paklausi – dings staigmena, nes gudruolė gali susiprasti, kad renkama dovana bus suknelė ar koks kitas rūbas, pavyzdžiui seksualūs naktinukai, arba apatinis trikotažas.

Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sužinoti tinkamus dydžius – pašnipinėti savo moters spintoje. Ant etikečių gali būti užrašyti išmatavimai, tad pagal juos jau galima rinktis. Atminkite, kad sukneles perkant internetu galima ir apsirikti su dydžiais. Per 7 dienas nuo pirkimo galėsite suknelę pakeisti kito dydžio modeliu arba išsirinkti kitą. Bet kuriuo atveju, reiktų labai įdėmiai apžiūrėti tuos išmatavimus.

Žinoma, dar galima konsultuotis su pardavėjais. Keletas nuotraukų profiliu ir iš priekio, ir tai įgudusiai akiai gali pasakyti labai daug apie moters rūbų dydžius. Taip galima išsirinkti tinkamą dydį tiek paprastoje parduotuvėje, tiek perkant internetu. Internetu dar geriau, nes nuotraukų spausdinti nereikia, užtenka keletą nusiųsti el. paštu ir parduotuvės, iš kurios ketinate pirkti, konsultantas padės „atspėti“ dydžius ir galbūt net parinkti tinkamą modelį.

Suknelė – puiki dovana, išsiskirianti savo emociniu užtaisu. Be to moteriai ji visada patiks, net jei pati suknelė ir netiks. Dovanokite sukneles drąsiai, nebijodami suklysti, ir jūsų pastangos bus tinkamai įvertintos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *