Lažybos ir statymai internetu

Category:
Icon Sau 13, 2011

Lietuvoje veikia tik 4 LEGALIOS lažybų bendrovės, kuriose galima atlikti statymus internetu – TonyBet, TopSport, Orakulas ir BalticBet. Visos kitos lažybas iš realių pinigų siūlančios bendrovės laikomos nelegaliomis, nes neturi lošimų organizatoriaus licencijos, kurią išduodą Valstybinė lošimų priežiūros komisija (VLPK). Net pasauliniai gigantai kaip Unibet ar Bwin yra laikomi nelegaliais, nors jie ir turi lietuviškas versijas bei organizuoja tam tikras akcijas būtent lietuviams. Lažybos – labai subtili rinka, kurią atidžiai seka ne tik VLPK, bet ir VMI – Valstybinė mokesčių inspekcija (ypač kai laimėjimai yra didesni nei 3500 litų).

Legalūs statymai internetu, kaip minėjau, galimi tik keturiose bendrovėse, kurios turi realius lažybų punktus Lietuvoje. Žiaurios konkurencijos sąlygomis statymai internetu suteikia tam tikrų pranašumų lažybų bendrovei, nes klientui nereikia nuolatos eiti į lažybų punktą. Viskas vyksta labai paprastai.

Pirmiausiai sudaroma lažybų internetu sutartis su lažybų bendrove, kuri nustato kliento duomenis ir jo sutikimą priimti iš jo statymus ne gyvai punkte, bet internete. Išduodama kliento kortelė su prisijungimo prie statymų puslapių duomenimis. Vienos bendrovės kortelė turi 20 slaptažodžių, kurie užtikrina saugų prisijungimą prie vartotojo profilio.

Norint statyti internetu būtina užeiti į lažybų organizatoriaus puslapį, kuriame pateikiami visi koeficientai. Prisijungus prie vartotojo profilio belieka susirasti už ką norima statyti ir galima sudaryti virtualią lažybų kortelę. Lažybų bilietas išsaugomas vartotojo statymų sąraše, jį galima pasižiūrėti bet kada.

Pasirinkus tam tikrus įvykius galima pasirinkti, nustatomas statymas pagal rūšį – paprastas, kombinuotas ar sisteminis. Įvedus norimą pastatyti sumą, sistema paskaičiuoja galimą laimėjimą, kad matytume, kiek galima laimėti sėkmės atveju. Tada pora mygtukų paspaudimų ir statymas priimtas. Statymai priimami tik tam tikru laiku, kuris įvairiose bendrovėse yra skirtingas. Pavyzdžiui TonyBet bukmeikeriai priima statymus nuo 9 valandos ryto iki 24 val. Toks laikas priklauso nuo punkto darbo laiko, nes pagal Lietuvos įstatymus statymus galima priimti tik kai dirba bent vienas realus lažybų punktas.

Tiesa, reikia pasirūpinti, kad virtualioje lažybų sąskaitoje būtų įnešta pinigų, priešingu atveju statymas internetu nebus priimtas. Pasipildyti lažybų sąskaitą galima 2 būdais – lažybų punkte (pasakius lažybų tarpininkei, kokiais sumai norite papildyti savo lažybų sąskaitą) ir internetu darant bankinį pavedimą. Išsigryninti laimėjimus taip pat galima lažybų punkte arba internetu, nusiuntus užklausimą pervesti norimą pinigų sumą.

Visa tai galima padaryti neišeinant iš namų ar darbovietės. Kol kas lažybos mobiliuoju telefonu yra galimos tik paskambinus į lažybų punktą ir tai ne visose bendrovėse. Lažybos internetu, kurias siūlo legalios lažybų bendrovės kol kas sunkiai konkuruoja su pasauliniais lažybų gigantais dėl netobulų įstatymų, kurie labai smarkiai draudžia ir riboja reklamos būdus.

Tiesa, lažybos, kaip ir alkoholis ar narkotikai, gali sukelti sunkią priklausomybę, kuri yra gydoma mediciniškai. Yra ir pagalbos priklausomybę kenčiantiems lošėjams bei jų šeimos nariams telefoninė linija bei puslapis Nebenoriu-Losti.lt

2 Replies to “Lažybos ir statymai internetu”

  1. Lažybos « Mano SEO straipsniai parašė:

    […] bendrovės yra 4. Jos dar tik pradeda siūlyti tokią populiarią pasaulyje paslaugą, kaip statymai internetu. Kol kas joms tolokai iki pasaulinių grandų dėl netobulų Lietuvos Respublikos lošimus […]

  2. lažybų fanas parašė:

    viskas butu gerai su tuo tonybetu jei ne ribota valdzios mastymo riba.
    taip pat kol kas ir marketingas teisinga linkme eina 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *