Biožidiniai – romantika ir interjeras

Category:
Icon Sau 28, 2011

Tvarkantis savo namelius arba butelį visada norime, kad juose būtų jauku, malonu, nes dažnai ten gyvename ne vieni, o su mylimu žmogumi. Kartais norisi pasidaryti kokį romantišką kampelį, kuriame būtų galima pasinerti į romantišką atmosferą liūdnais ir tamsiais žiemos vakarais. Jei būstą įsirenginėjame nuo 0, iš karto numatome, kur bus tas romantiškas kampelis, tačiau kai ateiname į gatavą butą (nuomojamą), to padaryti nelabai išeis. Nebent romantiką galėtume susikurti patys nieko nekeisdami.

Dažniausiai romantika asocijuojasi su žvakėmis. Kol jos dega – viskas gražu, bet kai jos išbėga ir prilaša vaško (pakaitalo) ant audinių, galima prasikeikti… Vietoj žvakių galima panaudoti kitą interjero detalę romantikai sukurti. Biožidiniai yra ta interjero detalė, kurią galima pastatyti beveik visur, o keičiant būstą – paprasčiausiai išsivežti į kitą vietą. Biožidiniai gali būti pastatomi ant grindų arba pritvirtinami prie sienos, tad reikia žinoti pagal nuomos sąlygas, ar galėsite gręžti sienas ir tvirtinti per 15 kilogamų sveriantį bio židinį. Jei ne, tada tiks ir pastatomas, arba jau įmontuotas į žurnaliny staliuką bio-židinys.

Biožidiniai yra tikrai brangesni už žvakes, tad būtina gerai apsvarstyti šią investiciją. Jei turite vaikų, kurie laksto aplink ir nuolat jiems gręsia plaukų nusisvilinimas, gal geriau nerizikuoti ir pasirūpinti bioetanoliu kūrenamu uždaru biožidiniu. Saugumo požiūriu biožidinys yr saugesnis už žvakes, gaisro pavojaus beveik nėra (nebent biožidinys atviras, o romantikos valandėlės metu norite pasimėtyti popieriniais lėktuvėliais ;)) Be to į aplinką išmetama mažiau CO2 ir smalkių, jei labai rūpinatės aplinkosauga…

Biožidiniai kūrenami bioetaliu, todėl jam degant nėra nei dūmų, nei kvapo. Kai reikia žvakes užpūsti, kambarys būna pilnas dūmų ir smirda nuodėguliais. Su biožidiniu tokio dalyko nėra. Tiesa, kaip ir po žvakių degimo, taip ir pabaigus deginti bio židinį, būtina išvėdinti patalpas, kad nepritrūktumėte oro.

Bio židiniai – puiki interjero detalė, siekiantiems namie turėti romantišką kampelį. Kas puiku, tas ir brangu, tačiau ilgalaikiška…

One Reply to “Biožidiniai – romantika ir interjeras”

  1. Lyle Mesiona parašė:

    hello, good info

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *