Kvepalai kvepia pigiau?

Icon Lap 29, 2012

Atrodo, kad jau atėjo laikas, kuomet prabangos preke laikyti kvepalai tapo kasdienine ir neatsiejama, beveik kiekvienos ir kiekvieno, kosmetinės sudedamąja dalimi. Ar tai reiškia, kad pradedame kvepėti pigiau? Juk ne kiekvienas gali sau leisti įsigyti brangius ir prabangius, aukštos kokybės kvepalus. Kvepalai pigiau – viena dažnesnių užklausų interneto paieškoje. Gal galima teigti, kad ne visi pasiryžę mokėti daugiau už gerus kvepalus? O gal ieškoti ko nors pigiau internete tampa mada? Dar visai neseniai panašių dalykų tikrai nebuvo, o paskutiniu metu kvepalais prekiaujančios interneto svetainės tiesiog klesti. Apie tai, kad internetu kvepalai pigiau atsiliepimai labai greitai sklinda iš lūpų į lūpas.

Kodėl ir kada tikrai pigiau?

Verta išsiaiškinti, kodėl kai kur kvepalai pigiau kainuoja nei firminėje parduotuvėje ir ar tikrai verta ieškoti ir pirkti pigiau. Nieko stebėtino, jei kokybiškus kvepalus įsigysite su nedidele nuolaida, tokia privilegija gamintojai kartais palepina savo VIP klientus, tačiau kvepalai, kuriems taikoma penkiasdešimties ir daugiau procentų nuolaida, turėtų kelti įtarimą. Netikėtai galite suprasti, kad įsigijote gražiai įpakuotą kvepalų kopiją. Visai nesvarbu, ar tai kvepalai moterims, ar vyrams, jei jie populiarūs, visada atsiras kažkas, kas sugebės gražiai supakuoti „vandenį“.

Kvepalai pigiau internetu perkantiems taip pat normalu. Nieko nuostabaus. Pirkėjas prekes gauna paštu ar per kurjerių tarnybą tiesiai iš sandėlio, kuriam išlaikyti, papuošti, patraukliai apšviesti, nereikia didelių lėšų, taigi – antkainis mažesnis nei parduotuvėje. Kai kurios interneto parduotuvės pačios pastabose nurodo priežastį, kodėl perkant kvepalus pas juos, mokėsite mažiau. Įvardina jau minėtas priežastis: patalpų nuomą, pardavėjų samdymas, tiesiog paprasta, elementariai tvarkoma interneto svetainė, kuriai nereikia daug išlaidų.

Kvepalai pigiau gali kainuoti ir vadinamose „duty free“ parduotuvėse oro uostuose, kuo tikrai pasinaudoja ne tik sumanūs lietuvaičiai, aprūpindami šiomis prekėmis savo draugus ir artimuosius. Visai neseniai tai buvo viena geriausių lauktuvių, dabar vis dažniau tenka išgirsti, kad kainos ten „ne ką mažesnės, nei bet kur kitur parduotuvėse.“

Paskutinį kartą kvepalai pigiau Kaune (taip pat ir daugelyje kitų vietų) buvo vos prieš kelias dienas, per visuotinį išpardavimą viename didžiajame prekybos centre. Tuomet kam pasisekė, tam pasisekė ir tikrai įsigijo norimą prekę bent šiek tiek pigiau. Tik reiktų atkreipti dėmesį, kad visgi brangiausi, vardiniai kvepalai ir tada be didelių arba visiškai be nuolaidų.

Nors tai ir populiari prekė, tačiau kvepalai visiems anaiptol nėra būtinumo prekė. Priešingai, yra žmonių, kurie kvepalų visai nenaudoja, taigi ir reklama, kad parduodami kvepalai pigiau, jų visai nemasina. Kartais, kvepalų ignoravimo priežastimi yra alergija tam tikroms sudedamosioms jų dalims. Tuo atveju, tenka atsisakyti įprastinių kvepalų, kuriuos dažnam atstoja, taip vadinamas, tualetinis vanduo. Tiesa sakant visa ši tema sukasi būtent apie jį. Kvepalai, kaip tokie, naudojami tik aukštuomenėje dėl dviejų priežasčių. Pirmoji ta, kad jie yra gerokai brangesni, nei „kvepalai“, t.y. tualetinis vanduo. Antroji, be abejo, prestižas ir tam tikros nerašytos tradicijos. Visai nesunku įsivaizduoti miniatiūrinius kvepalų buteliukus ir lašeliais naudojamą skystį juose.

Kokia išvada peršasi? Pirmiausia ta, kad daiktus vadiname ne tais vardais. Kvepalai pigiau yra ne tikrieji kvepalai, o jau jų pakaitalas. Antra, pigiau, bet ne visiškai pigiai galima nusipirkti gerą, kokybišką ir originalų produktą. Taigi, ar tikrai gerą ir tokią pačią prekę, kurią matome firminėse kosmetikos parduotuvėse, perkame pigiau?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *