Kokios padangos užtikrins saugų važiavimą?

Category:
Icon Rgp 10, 2015

padangosPadangos tai viena iš svarbiausių automobilio sudedamųjų dalių, nes būtent jos suteikia automobiliui galimybę važiuoti keliu. Padangos taip pat užtikrina saugumą, dėl šios priežasties vairuotojai privalo kreipti dėmesį į padangų buklę ir du kartus per metus pakeisti padangas.

Turbūt žinote, kad padangos skirstomos į žiemines ir vasarines. Žiemos sezonu privaloma važinėti žieminėmis padangomis, o vasaros metu vasarinėmis. Galima rinktis ir optimalų sprendimą – universasalias padangas, tačiau dauglis šio varianto nerekomenduoja. Universalios padangos nėra rekomenduojamos, nes žiemos metu jos gali neatlaikyti šalčio, o vasaros metu tempaeratūra gali būti per aukšta. Todėl žieminės padangos skirtos žiemai, o vasarinės padangos – vasarai. Vasarinės ir žieminės padangos puikiai atitiks savo paskirtį bei tarnaus ilgiau nei universalios.

Kokias padangas pirkti?

Padangų pasirinkimas yra tikrai nemažas. Daugelis padangų pardavėjų siūlo ne vieną dešimtį padangų variantų. Naudotos, restauruotos ir naujos padangos tai trys variantai, kurių kiekvienas turi tam tikrų privalumų.

Naudotos padangos. Pagrindinis šių padangų privalumas yra žema kaina, tačiau šios padangos nėra patikimas variantas. Iš pažiūros tvarkingos padangos gali iš tiesų būti jau gana gerai nusidėvėjusios, todėl jų tarnavimo laikotarpis gali netrukti net vieno sezono.

Restauruotos padangos. Teigiama, kad šios padangos nėra tinkamos naujesniems automobiliams, nes jie yra labai jautrūs. Važiuojant su restauruotomis padangomis komfortas sumažėja. Restauruotos žieminės padangos ypač nerekomenduotinas pasirinkimas, nes būtent žiema reikalingos patikimos ir greitai stabdančios. Šis padangų tipas nėra itin populiarus todėl yra manoma, kad palaipsniui jos visiškai išnyks.

Naujos padangos. Tai pats patikimiausias variantas iš padangų, tačiau yra įvairių padangų, vienos iš tiesų yra kokybiškos ir patikimos, o kitos ne tokios. Daug kas priklauso nuo būtent nuo kainos ir gamintojo.

Kur pirkti padangas?

Padangas galima pirkti iš kitų žmonių, internete, specializuotose parduotuve. Daugeliui yra priimtiniausias variantas pirkti iš parduotuvių, tačiau ne mažiau patikimas būdas yra padangos internetu. Šios padangos pigiau yra nei perkant parduotuvėse. Internete galima padangos pagal automobilį pasinaudoti paslauga ir išsiaiškinti tinkamiausias Jūsų autombiliui padangas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *