Sužadėtuvių žiedai

Category:
Icon Rgp 12, 2015
sužadėtuvių žiedai

Pirmasis ir pats svarbiausias žingsnis link ilgai svajotų vestuvių yra sužadėtuvės. Būdų kaip pasipiršti mylimąjai yra gana nemažai, tačiau peršantis reikalingas ir sužadėtuvių žiedas, kuris bus rodomas aplinkiniams žmonėms, būtent jie ir bus didieji šio žiedelio vertintojai. Sužadėtuvių žiedas tai simbolis, kuris atspindi vyro jausmus moteriai ir įrodo, kad ji jo princese, vienintelė ir nepakartojama.

 Koks turi būti sužadėtuvių žiedas?

Vienareikšmiško atsakymo nėra. Tai gali būti auksinis ar sidabrinis sužadėtuvių žiedas, viskas priklauso nuo to, kas patinka mylimąjai. Sužadėtuvių žiedas visą gyvenimą primins tas nuostabias akimirkas, kuomet su savo išrinktąja atradote savo meilę. Todėl patarimas būtų rinktis vestuvių žiedą, kuris būtų malonus akiai, o taip pat tinkamo dydžio. Juk pripažinkime nesinori, kad žiedas kristų nuo rankos ar spaustų pirštą. Nors žiedą visuomet galima sumažinti, tačiau ta idaryti galima tik vieną kartą. Dažnai žvilgtelėjus į žiedą prisimenami pirmieji apkabinimai, pirmieji dar nedrąsūs bučiniai, pirmasis ištartas myliu, o taip pat ta akimirka, kai buvo paprašyta rankos, todėl rinkdami žiedą atsiminkite tai ir galvokite apie savo moterį, kuri nusipelnė viso ko geriausio. Taigi, renkant žiedą nebūtina vadovautis mados tendencijomis, svarbiausia vadovautis savo nuojauta bei merginos skoniu, kuri turėtumėte gerai žinoti.

Dažnai pasitaiko, kad vyrai prašo idealaus žiedo, tačiau kas idealu vienam, kitam tai gali būti visiškai negražu ir neskoninga. Pasitikėkite, mielieji vyrai, savo skoniu ir atsiminkite, kad svarbiausia ne pats žiedas, ne deimanto dydis, bet Jūsų poelgiai. Norint žiedą padaryti unikaliu galite išgraviruoti jį, tačiau galima graviruoti tik storesnius sužadėtuvių žiedus, nes kiti yra tiesiog per ploni. Sužadėtuvių žiedas kaina graviuojant pakyla, tačiau išraižyti žodžiai palieka žymias, tai tarsi atskiriamas ženklas.

Sužadėtuvių žiedai ant kurios rankos dedami?

Dažniausiai šis žiedas yra dedamas ant priešingos rankos nei vestuvinis, tačiau dedant šį žiedą dažnai vyrai jaudinasi, todėl dažniausiai nėra skirtumo ant kurios rankos sužadėtuvių žiedas dedamas, nors dažniausiai dedamas būtent ant kairės rankos. Na, o sužadėtuvių žiedas ant kurio piršto yra dedamas? Ant kairės rankos ketvirtojo piršto, kuris vadinamas bevardžiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *