Baidarių nuoma – įsimintinam jūsų laisvalaikiui

Icon Rgp 6, 2015

baidarių nuomaTemperatūros stulpeliui stipriai šoktelėjus į viršų, sėdėti namuose nebesinori. Vieni keliauja prie jūros ar ežerų, kiti lieka ištikimi miesto teikiamoms vasarinėms pramogoms, o tie, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį, į rankas čiumpa irklą ir sėdasi į baidarę. Baidarių nuoma paskutiniu meti itin populiari paslauga ir visai ne veltui, juk plaukimas baidare atpalaiduoja ir kūną, ir protą. Visgi, jei artimiausiu metu ketinate su šeima ar draugų kompanija leistis į pilną įspūdžių žygį baidarėmis, turėtumėte žinoti kelis dalykus, ypač tada, jei tai jūsų pirmas kartas.

Baidarių nuoma vasarą atgyja, todėl rasti nuomos punktą išties nėra sudėtinga. Visgi, baidares geriausia rezervuoti iš anksto, o tai padaryti nėra sudėtinga, paskambinkite į pasirinktą nuomos punktą ir paaiškinkite, ko ir kada jums reikia. Jei nesate tikras, kokias baidares pasirinkti, visada pasikonsultuokite su profesionalais, kurie teisingai ir nuoširdžiai patars. Taigi, jei baidarės jau laukia jūsų, laikas pradėti ruoštis žygiui.

Pasiruošimo procesas paprastai prasideda nuo maršruto pasirinkimo. Plaukimas baidare, tiesiog savo malonumui, nereikalauja kažkokio ypatingo fizinio pasiruošimo, tačiau visas krūvis tenka rankoms ir nugarai, todėl jei nesate labai ištvermingas ar sporto salę pralenkiate kilometro spinduliu, pirmasis žygis baidarėmis neturėtų būti labai ilgas ir sudėtingas. Norėdami pajusti tikrą plaukimo malonumą, rinkitės trumpesnį ir vaizdingą maršrutą, kuriame būtų paprastai įveikiamų kliūčių, kad irtis būtų įdomiau. Nesate tikras, kokį maršrutą pasirinkti? Baidarių nuoma jums tikrai patars ir duos lengvai suprantamą žemėlapį, kad nepasiklystumėte.

Visgi, jei mėgstate iššūkius, dviejų dienų plaukimas baidare – puikus pasirinkimas. Tiesa, tokiu atveju nepamirkite palapinės ir miegmaišio, nes nakvoti teks stovyklavietėje. Purškalai nuo vamzdžių, kremas nuo saulės, guminiai batai ir du komplektai patogios aprangos, jei kartais apsivertumėte ir sušlaptumėte – būtini. Tuo tarpu, vertingus daiktus vertėtų palikti namuose arba juos laikyti neperšlampamuose maišeliuose, kuriuos galite įsigyti sporto prekių parduotuvėje ar tiesiog baidarių nuomos punkte. O svarbiausia, kad namuose nepamirštumėte geros nuotaikos.

Baidarių nuoma – pramoga, subalansuota ir draugų kompanijai, ir šeimai, todėl jei savaitgaliui dar neturite planų, išbandykite plaukimą baidarėmis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *