Ko moko tantra

Icon Bir 10, 2013

Tantra mums padeda suprasti, kad net ir orgazmo pasiekimas yra tam tikra prasme menas. Sugebėjimas patirti keletą orgazmų sekso metu ir vyrams, ir moterims yra viena iš tantros perspektyvų. Ji moko, kad orgazmas yra daug daugiau nei tik fizinės energijos išlaisvinimas iš genitalijų. Tai viso kūno ekstazės būsena, kuomet energija teka kiekviena kūno dalimi.

Tinkamas mokymas gali jums padėti pasinerti į palaimos būseną neribotą laiko tarpą. Tantra kalba apie kelias orgazmo būsenas: srities, piko, viso kūno energetinis, pratęstas ir išplėstas.

Srities orgazmas. Tai orgazmas, kuris yra palaipsniui sukuriamas mylėjimosi metu. Norėdami jį pasiekti, mylėdamiesi judėkite ir giliai kvėpuokite, tuomet pailsėkite ir vėl palaipsniui kurkite seksualinę įtampą. Tuo metu, kai ilsėsitės, seksualiai nužiūrinėkite vienas kitą akimis. Toks orgazmas niekada nepasiekia savo piko, tačiau ta energija yra nuolat palaikoma.

Viso kūno orgazmas.  Tai taip pat vienas iš tų orgazmų tipų, kuris gali būti pasiektas palaipsniui keliant įtampą per čakras ir teisingai kvėpuojant, kol galiausiai ją išlaisvinate. Galite tai pasiekti naudojant kelis kvėpavimo tipus: energijos ekstazės, kobros,  vidinės fleitos ir kitus.

Piko orgazmas. Šis orgazmo tipas mums yra geriausiai pažįstamas. Jis pasiekiamas, kuomet seksualinė energija susikaupia masažuojant lytinius organus, kol galiausiai ejakuliuojama. Išmokus teisingai kvėpuoti, bei kurti įtampa palaipsniui, jums geriau seksis atitolinti ejakuliacijas.

Pratęstas orgazmas. Kaip teigia dauguma propaguotojų, pratęstas orgazmas yra daug stipresnis bei galingesnis, nei įprasta ejakuliacija. Kitaip tariant, tai orgazmas, kuris yra ištęstas laike ir erdvėje.

Išplėstas orgazmas. Tai orgazmas, kuomet gavėjas naudoja atitinkamą kvėpavimo techniką, norėdamas jį išlaikyti ir išplėsti. Ejakuliacijos metu giliai kvėpuojant, stengiamasi pratęsti energijos srautus čakroje ilgesnį laiką. Tam labai padeda, jei tuo pat metu, sritys aplink lytinius organus yra  glostomos sukamaisiais judesiais.

Norint pasiekti bent menkiausių rezultatų, žinoma, prireiks kantrybės iš abiejų partnerių, mokantis visų tantros technikos gudrybių.  Negana to, pramokus technikos, jums prireiks ir nuolatinių treniruočių. Tačiau po kiek laiko, supratus kas tai yra tantrinis seksas ir pajutus visus jo duodamus malonumus, jūs tikrai neliksite nusivylę!

One Reply to “Ko moko tantra”

  1. vov parašė:

    Tai kad čia aprašyta tantra yra gryna juodoji magija, kas nori virs demonu, gali tai rinktis…, kas nori virst Angelu, kitas kelias – gnosis.lt/Alchemija.html

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *