Kaip nusipirkti skanesnius tortus ir pyragus šventėms?

pyragai ir tortaiArtėjans didžiosioms šventėms, mes visi pradedame galvoti ką patieksime ant savo šventinio stalo. Žinoma, vienas iš stalų bus skirtas tortams ir pyragams, kuriuos ypač mėgsta mažieji, bet neatsisako ir suaugusieji. Tačiau, čia iškyla problema, jog didžiųjų prekybos centrų tortai ir pyragai labai dažnai būna brangūs, bet ir ganėtinai neskanūs.

Gyvenant dabartiniais laikais, kai internetas yra visagalis ir čia galime rasti begalę informacijos – mes galime netgi pirkti įvairiausius skanėstus iš kito miesto. Taigi keletas patarimų, kaip sutaupyti perkant šiuos skanėstus ir kaip išsirinkti tikrai skanius.

  1. Pirmiausia, užsiregistruokite keliose forumuose, kuriuose galėsite apie tai padiskutuoti. Kitos moterys duos įvairiausių patarimų kur pirkti ir kur nepirkti tortus ir pyragus. Jos pasidalins šia svarbia informacija labai greitai, o Jūs gausite informaciją, kurios ieškote. Visos moterys atskleis ne tik patirtį kur pirkti, bet ir patars kur tikrai nepirkti.

  2. Jeigu pirmasis variantas gali užimti daugybė laiko, tai pasinaudokite paieškos sistemomis ir ieškokite informacijos – didelė tikimybė, kad jau kažkas tokios informacijos ieškojo ir tikrai atrasite visokių atsiliepimų ir skundų apie įvairias kepyklėlės ar šeimininkes, kurios įvairius kepinius kepa namie.

  3. Atsirinkę geriausius variantus, pradėkite lyginti kainas. Nepabijokite atlikti keletos skambučių ir pasiderėti dėl kainos. Būtinai palyginkite siuntimo kainas, jeigu kepyklėlė yra kitame mieste tai gali būti labai aktualu.

  4. Bandykite susirasti keletą draugių, kurioms taip pat reikės įvairių pyragų ir tortų. Darydami didesnius užsakymus galite drąsiai tikėtis geresnės kainos ir didesnių nuolaidų. O taip pat ir siuntimas kainuos daug mažiau, jeigu už siuntimą turėsite sumokėti ne viena, o tarkim keturiese ar penkiese. Taip pat darydamos didelį užsakymą, būsite tikros, jog jūsų užsakymas bus pastūmėtas į priekį, nes jis atneš daugiau pelno kepyklėlei.

  5. Jeigu nesate užtikrintos savo surinkta informacija – pirkite iš skirtingų vietų. Jeigu kažkurias kepinys bus neskanus, tai bent bus tikimybė, jog kepinys pirktas iš kitos vietos bus daug skanesnis.

 Negailėkite savo laiko šiam klausimui. Gi Jūs išleidžiate savo sunkiai uždirbtus pinigus, tai kodėl gi nepabandžius juos išleisti tinkamai. O nepamirškite nerašytos (o gal ir rašytos) verslo taisyklės – klientas visada teisus. Jeigu pirksime tik iš gerai dirbančių kepyklėlių, įvairios blogai dirbančios tiesiog pasitrauks iš verslo. Ir ateityje mažiau klientų nukentės nuo prastų pirkinių. Skanių pyragų, tortų ir desertų per didžiausią šeimos šventę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *