Biuro kėdės efektyviam darbui

Icon Gru 7, 2013

Dažnai teigiama, jog darbas biure yra tikras išbandymas mat ten vienoje patalpoje dirba daug žmonių. Tikra tiesa, tačiau net ir darbą biure galima padaryti produktyvų ir tokį, po kurio tikrai nesinorės dar į masažo saloną. Tikri savo verslą ir darbuotojus vertinantys verslininkai tai supranta, todėl rūpinasi ne tik savo pelnu, bet ir tinkamais biuro baldais: biuro kėdės, stalai, spintos, sofos bei kiti baldai yra labai svarbūs.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog baldai yra tik daiktai, skirti apstatyti patalpą, tačiau specialistai teigia, jog biuro baldai turi didelę reikšmę ne tik pirmam klientų įspūdžiui, bet ir esamų darbuotojų darbo našumui.

Minkštoji dalis

Labai svarbu, kad biuras turėtų minkštus baldus. Jie yra ne tik patogūs, bet ir gerai nuteikiantys darbui. Kai žmogus jaučiasi komfortiškai, jis linkęs nuveikti gerokai daugiau. Svarbiausia rūpintis ne paskutinėmis mados tendencijomis, o specialistų patarimais. Vienas pagrindinių biuro baldų – biuro kėdės. Dažniausiai būtent kėdė darbuotoją darbui arba nuteikia, arba ne.

Gerą ir tinkamą darbui kėdę išrinkti ne taip ir sunku. Pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į tai, kad kėdė turi turėti tvirtą ir gerą pagrindą. Ji neturi niekur važinėti, turi laikytis stabiliai. Tačiau ji taip pat turi būti judri per savo vidurinę dalį. Tai reiškia, jog darbuotojas turi turėti galimybę laisvai ir nevaržomai judėti.

Niekam ne paslaptis, kad darbas biure yra ilgos darbo valandos. Kad jos darbuotojams netaptų kančia, biuro kėdės turi būti itin kokybiškos. Geriausia, jei kėdes pirksite pasiūtas iš aukštos klasės odos ir tvirto metalo.

Darbo stalo galia

Darbuotojų darbas priklauso ne tik nuo kėdžių, bet ir nuo kitų biure esančių baldų. Vienas iš jų – darbo stalas. Psichologai dažnai teigia, jog pažiūrėjus į darbo stalą galima pasakyti, ar darbuotojas šiuo metu yra įnikęs į darbus, ar tiesiog ramiai stumia laiką ir poilsiauja. Tai iš dalies yra tikra tiesa. Tiems, kuriems sunku prisiversti atlikti darbus laiku ir iš eilės, specialistai siūlo paprastą pasiūlymą – susitvarkyti darbo stalą. Kuo stalas tvarkingesnis, tuo žmogus mažiau pavargsta. Dėl to biure dirbančių žmonių stalai turėtų būti itin erdvūs ir platūs. Tai vienintelė jų privati erdvė biure, todėl ją privalu itin gerai saugoti. Taip pat labai svarbu, kad stalas turėtų talpias lentynas ir stalčius, į kuriuos tilptų visi reikalingi daiktai, dokumentai ir rašymo priemonės.

Jei manote, jog darbuotojai gali dirbti gerai tik iš motyvacijos, tai toli gražu ne tiesa. Labai svarbu, kad darbuotojai dirbtų gerai sukomplektuotoje ir patikimoje darbo vietoje. Rinkitės tokius biuro baldus, kurie tai užtikrina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *