Kaip naudojama TV programa dabar?

Icon Geg 29, 2013

Vis dažniau garsiai deklaruojant, kad vis mažiau žmonių žiūri televizorių, tv programa dabar vis dar populiari kaip ir ankščiau. Be to, šiandien programą  galima pažiūrėti ir  internete, kur tai yra ypač patogu ir greita. Visgi, teigti, jog visai nežiūrime televizoriaus būtų neteisinga, nes iš tiesų yra tokios situacijos ar laikas, kuomet dauguma žiūri televizorių, nors gal ir retai pagalvoja, jog taip yra.

Ryte

Didelė dalis žiūri televizorių ryte. Gal tai nėra visai atidus žiūrėjimas, tačiau dažnai žmonės, besiruošdami į darbus ar mokymosi įstaigas, ryte mielai įjungia televizorių. Vieni klausosi muzikinių kanalų ir pasikrauna teigiamos energijos, kiti žiūri animacinius filmukus per TV1, TV6 ar TV8, kad lengviau prasibudintų, treti prie kavos puodelio mielai išklauso rytines naujienas ir laikraščių apžvalgą, transliuojamą per tokius lietuviškus kanalus kaip LTV, TV3, BTV, LNK. Rytas, laikas, kuomet tv programa dabar ir nenaudojama, tačiau televizorius šiuo laiku yra įjungiamas daugelio žmonių namuose.

Vakare

Kitas laikas, kuomet televizorius taip pat yra dažnai žiūrimas daugelio žmonių – vakaras. Kai kurie vakare gįžę po darbų įsijungia Žinias ar savo mėgiamas pokalbių laidas, kiti vakare pieš miegą žiūri filmus, per TV1000 ar kitus filmų kanalus. Nereikia pamiršti ir namų šeimininkių, kurios vakare televizorių žiūri beveik visada. Gal tai labiau pasyvus žiūrėjimas, nes dažniausiai televizorių jos įjungia virtuvėje gamindamos maistą arba tvarkydamos namus. Vakare taip pat jaunimas mėgsta žiūrėti įvairius serialus ar detektyvus, kita žmonių dalis tokiu laiku televizorių įjungia tiesiog tam, kad lengviau užmigtų.

Savaitgaliais

Savaitgaliai taip pat yra tas laikas, kuomet televizorius yra dažniau įjungiamas nei paprastą dieną. Pas kai kuriuos žmones televizorius išeiginių metu veikia nuolat. Vaikai labai mėgsta rytines laidas, o suaugę labiau popietines. Savaitgaliais interneto programoje tv programa dabar funkcija yra jungiama gerokai dažniau nei paprastomis darbo dienomis.

Švenčių metu

Visi žino, kad per šventes televizorius turbūt žiūrimas dažniausiai. Švenčių metu nerodo pokalbių laidų ar serialų, tačiau visą dieną transliuojami įvairūs filmai, dažniausiai atitinkantys švenčių tematiką. Visuotinai laisvos dienos suteikia televizijai galimybę pritraukti patį didžiausią žiūrovų skaičių, todėl tokiomis dienomis dažniausiai visą dieną rodomi įdomūs ir dėmesio verti filmai. Žmonės, tinginiauja, ilsisi ir mėgaujasi maloniomis televizijos programomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *