Draudimas internetu – puikus pasirinkimas

Icon Bir 4, 2013

Kaip žinia Lietuvoje yra net keletas rūšių privalomų draudimų, kuriuos besąlygiškai privaloma įsigyti. Šie draudimai būtai, tai pirmiausiai notarų, antstolių, žemėtvarkininkų, brokerių įmonių ir be abejo  civilinės atsakomybės draudimai. Vienas iš  labiausiai naudojamų privalomų draudimų, tai yra transporto priemonių savininkų civilinės atsakomybės draudimas, kuris privalomas kiekvienam savininkui savo vardu turinčiam užregistravus motorinę transporto priemonę. Automobilio draudimas svarbus ne tikrai todėl, kad jis privalomas, bet dar ir todėl, kad jis transporto priemonės savininką apsaugo nuo galimų nuostolių. Tarkim padarius avariją ir atsitrenkus į brangesnį automobilį, kai jūs esate kaltas, jums užtenka tikrai užsipildyti eisimo įvykio deklaraciją ir skirstytis. Nukentėjęs vairuotojas kreipsis į Jūsų draudimo kompaniją, ten pateiks įvykio deklaraciją ir jam bus atlyginta žalą. O jeigu ir jūs būsite apsidraudęs kasko draudimu, tai jums tai pat bus atlyginta.

 

Kadangi tokia paslauga, kaip privalomas draudimas yra praktiškai identiška visur tik skiriasi kainos. Tai protingiausia būtų draustis, kur jums bus pasiūlyta mažiausia draudimo kaina. Čia negalioja taisyklė, kad kaina atitinka kokybę. Kainų skirtumai atsiranda dėl draudimo kompanijų skirtingai vertinamų rizikų. Tarkim viena draudimo kompanija laiko, kad vairuotojas nerizikingas jau turintis 3 metus stažo, o kita savo taisyklėse numačius, kad vairuotojas nerizikingas kai turi 5 metus vairavimo stažo. Kai į pastarąją kompanija nueina vairuotojas turintis 4 metus vairavimo stažo, tai jam draudimo kaina būna labai didelė, nes jis neturi 5 metų stažo, o jei vairuotojas nueitų į draudimo kompaniją pirmąją, tai jam paskaičiuotų žymiai mažesnę kainą, nes tos draudimo kompanijos taisyklėse vairuotojams užtenka vos 3 metų, o mūsų vairuotojas turi net 4.

Taigi kaip nepermokėti už draudimą ir įsigyti patį pigiausią variantas? Pirmas variantas, jei turite daug laiko, galite užsukti į visas draudimo kompanijas ir gauti visų draudimo kompanijų pasiūlymus. Taip sugaišite gal ir visą dieną, bet turėsite tikrai pigiausią variantą. Antras pasirinkimas, jei jūs laiko neturite, tai kreiptis į kompetentingą ir rimtą draudimo brokerį, kuris jums pasiūlytų visų kompanijų draudimo kainas, o jūs tik išsirenkate kur Jums pigiausia. Ir dar patogesnis būdas draustis draudimas internetu brokerių svetainėse, tai nereikės net išeiti iš namų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *