Kada reikia pirštis antrai pusei?

Category:
Icon Lap 8, 2018

Viešoje erdvėje dažnai diskutuojama kada jau laikas bandyti pirštis savo antrai pusei. Tačiau, psichologai vieningai sutaria – nėra jokio termino kada tai reikėtų daryti. Kiekvienas smogus yra skirtingas ir kiekvienas jų sprendimus turi priimti savarankiškai ir be jokio spaudimo. Aišku, moterims visada norisi kuo greičiau sužinoti ar jos bus laikomos tomis vienintelėmis ir turės „žmonos“, o ne sugyventinės statusą. Bet, reikėtų paminėti, kad pačios moterys daro didžiulę klaidą spausdamos savo antrąsias puses. Iš reikalo pirštis – vienas prasčiausių minčių. Tai nieko nereikš ir bus it apgaulė, kurią tiesiog žmogus ignoruos ir tiek, nors giliai žinos, kad ne viskas taip turėjo būti.

Jeigu esate iš tų, kurie nežino kada reikėtų piršti, tai tiesiog siūloma vadovautis tais pačiais banaliais patarimais – pirštis tuomet, kai tai atrodo geriausia. Jeigu esate dvejonėse ir kyla daug klausimų dėl ateities, tai dar nereiškia, kad tai netinkamas žmogus. Tiesiog jūs nežinote atsakymų ir tiek. Dėl šios priežasties specialistai siūlo imtis veiksmų ir išspręsti visus klausimus.

Tarkime, jeigu jums ramybės neduoda tai, kaip jūsų antroji pusė elgtųsi su vaikais, visada galima tai kaip nors patikrinti. Pavyzdžiui, galite antrąją pusę nusivesti pas draugus, kurie turi vaikų. Stebėti kaip jis su jais elgiasi. Tuo labiau, visada galima diskutuoti apie vaikus, apie auklėjimo strategijas ir t.t. Jeigu tai yra viena iš priežasčių, kodėl neketinate pirštis, tuomet tiesiog išbandykite šį metodą ir galbūt gausite atsakymą.

Jeigu nenorite pirštis antrajai pusei dėl to, kad galbūt ji nesutaria su jūsų tėvais, tuomet reikėtų aiškinti priežastis kodėl taip yra. Turite galvoti racionaliai ir į galvą nekalti sau, kad jūsų tėvai yra aukščiau jūsų antrosios pusės. Jeigu jūsų tėvams nepatinka jūsų partnerė, tuomet išsiaiškinkite kodėl. Jeigu jie negalės pateikti atsakymo, tuomet ši problema išspręsta – ją ignoruojate ir nepaliekate to kaip priežasties nesipiršti.

Paprastai kalbant, metas piršti yra tuomet, kai atsakoma į visus kylančius klausimus ir išsklaidomos visos abejonės. Tiesa, jeigu abejonės yra paprasčiausios smulkmenos, tuomet turėkite galvoje, kad jas pakeisit bus labai lengva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *