Dėl kokios paskolos nepasigailėsite?

Icon Kov 21, 2015

paskolos internetuŠis įrašas tiems, kas dar niekada neėmė tokio dalyko, kaip pigiausios paskolos internetu. Kaip žinoma, tai – vadinamieji greitieji kreditai. Nors paskolos palūkanos ir būna gana nemažos, tačiau jos sąlyginai pigiausios dėl kitų priežasčių. Sakome, kad laikas yra pinigai, ir visi puikiai suprantame, kad kaip tik laikas ir yra svarbiausias mūsų gyvenime. Laikas, kai mes gyvename, kai dirbame, kai miegame ir kai būname su tais, kurie brangiausi. Todėl internetu suteikiami kreditai yra labai taupus būdas pasiskolinti. Tai tampa pigiausios paskolos, internetu viską per akimirką supildant ir vos per keliolika minučių gaunant reikiamus pinigus. Klausiame šiandien tų, kuriems paskolos dar niekada neteko imti internetu – dėl kokios jos, kad ir pačios pigiausios, tikrai niekada netektų gailėtis.

Juozas, dviejų vaikų tėtis

„Turiu tokią seną svajonę, turėti savo jachtą. Gal dėl jos pigiausios paskolos internetu paimtos ir nesigailėčiau. Kol kas netgi labai sunku yra pasakyti. Manau, to turbūt nedarysiu, bet kodėl gi nepasvajoti? Taigi, aš manau, kad pigiausios paskolos internetu neimčiau, pavyzdžiui, kažkokiems kosmetiniams dalykams. Tarkime, tam, kad apsikalti namą kuo gražesnėmis lentelėmis, kad nusipirkti gražią mašiną ar kostiumą. Tuštybė yra ne man, bet funkcionalūs daiktai – svarbu. Su draugais dažnai važiuojame prie ežero, ir vaikus pasiimu. Kai kas turi katerį, kai kas paprastą valtį, daug džiaugsmo tai ir vaikams, ir man. Cha cha, net nežinau, kam iš tikro to džiaugsmo daugiau – man ar jiems. Bet manau, kad bet kuriuo atveju, jachta man išliks svajonė. Ne kažkokia milžiniška kruizinė, o paprasta burinukė, kur ant denio telpa keli žmonės. Čia gal būtų reikalinga paskolos internetu iki 30000 suma, o gal ir mažesnė“, – dalijasi norais vyras.

Rimas, mokytojas

„Tikriausiai paskolos internetu visa para galėtų man prireikti ir dėl jos nesigailėti nebent kažkokiu beprotiškai ekstremaliu atveju. Šiaip man patinka tokie nuotykiai, kaip paskutinės minutės kelionė. Štai manau, kad kažkam panašaus aš ir suteikčiau pirmenybę. Pavyzdžiui, pamatyčiau, kad kažkoks nerealus pasiūlymas kažkur keliauti, kažkokia paskutinės minutės nuostabi kelionė – tuojau pat norėčiau keliauti. Gal tokios paskolos internetu iki 1000 litų ar eurų ir neprireiks, nes kelionėms taupausi, kad nereikėtų imti greitos paskolos internetu. Bet, jeigu puikų pasiūlymą pamatyčiau dar tada, kai tai kelionei nebūčiau sutaupęs iki galo. Tai kas žino, gal ir pasiskolinčiau“, – sako Rimas.

Vitalija, mama

„Žinau, kad šiaip be reikalo nesu linkusi skolintis ar ieškoti net ir geriausios paskolos internetu. Bet gyvenime būna atvejų, kada negali nieko daugiau padaryti. Manau, kad jeigu nutiktų kažkas baisaus, kažkokia nelaimė mano vaikams ar kitiems šeimos nariams – aš tikrai pasistengčiau. Būtų gerai ir paskolos internetu iki 4000 litų, jeigu tik jos padėtų, jeigu tik su jomis galėčiau gauti kažkokią pagalbą, kokios iš tikro reikia. Manau, kad pinigus visada reikia taupyti, reikia turėti tokį tarsi nedidelį rezervą, kuris galėtų būti kaip kokiai „juodai dienai“. Tačiau kol kas dar nežinau, kada gali nutikti kokia problema, ir ar būsiu jai pasiruošusi. Neimčiau paskolų ir pinigų butui – man nepatinka ta sistema, kur žmonės pasiima paskolą butui, o paskui vargstą ją atidavinėdami. Geriau jau turėti tiktai tai, ką turi, ir nesiekti iššokti aukščiau bambos. Tačiau dėl kažkokių nenumatytų blogų situacijų, manau, skolintis galima“, – sako moteris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *