Elektrum Lietuva – kad verslas augtų

Icon Vas 20, 2015

Elektrum LietuvaNors kalbant apie verslą paprastai akcentuojama rizika, plėtra, pelnas, išlaidos ir panašūs dalykai, retai kada pažvelgiama į tai smulkiau. Juk visa veikla nėra tiesiog popierizmas ar teorija. Išlaidos, piniginiai reikalai – ne sausi skaičiai, o įvairių sprendimų visuma. Vienas išlaidų tipas – elektros energijos sąnaudos.

Apie elektros energiją ir su ja susijusius skaičius gerai žino šios srities specialistai, t.y., elektros energijos tiekėjai. Vienas jų – „Elektrum“. Kadangi verslui būtinai reikia elektros, Elektrum Lietuva ateina į pagalbą. Ši apima ne tik tiesioginį apšvietimą ar palankius tarifus, bet ir geriausių sprendimų priėmimą. Ką gi, jei jau užsiminta, jog dažnai viskas aptariama paviršutiniškai, vertėtų įsigilinti į šią temą.

Apie tai, kiek jums reikia elektros, Elektrum Lietuva taip pat nepasakys, neįsigilinusi į situaciją. Tas pats galioja bet kur. Jei paslaugų teikėjai nežino, ko reikia klientams, kaip jie pateisins jų lūkesčius? Mes, žmonės, minčių neskaitome. Vis dėlto neretai norisi pasiūlyti tokį sandorį, jog atrodytų, kad mintys ne tik perskaitytos, bet ir išnarstytos po siūlelį. Kai pažiūri, kokie elektros planai siūlomi, tampa aišku, jog tai visai realu – pasirodo, jog įmanoma sukurti itin palankias sąlygas. Tam, kad jas pavyktų sukurti, reikia švietimo. Tik kalba čia eina ne apie elektros lemputes, o apie informacijos gavimą bei įsisavinimą. Jo apraiškų šiuo metu tikrai matoma – vyksta kryptinga edukacija apie laisvąją rinką. Nesunku suprasti, kad be tokios edukacijos verslui būtų sunku priimti naudą nešančius sprendimus. Na, o dabar didžioji dalis klientų suvokia, jog pravarčiausia yra pasirašyti fiksuotos kainos sutartis. Toks būdas leidžia atsipūsti nuo įvairių rūpesčių, kurie kitu atveju iškiltų dėl elektros. Elektrum Lietuva užantyje – tokie planai, kurie skirti įvairiems klientams. Tai ne vienas universalus sprendimas, o keli, prisitaikantys prie klientų poreikių. Kai informacijos pateikimas pasiekia aukštą lygį, paslaugos naudotojai geriau žino, ko jiems reikia. Na, o teikiantieji paslaugą turi galimybę pasiūlyti kažką, apie ką jau suprantama kaip apie teigiamą dalyką.

Viskas, kas čia paminėta, sukasi apie elektros energiją. Visgi kai kas priklauso ne nuo pačios elektros – Elektrum Lietuva užsimena apie paros metą. Jei manote, kad jis čia niekuo dėtas, klystate. Paros meto įtaka pastebima išlaidų už elektrą pavidalu. Yra dieniniai ir naktiniai tarifai. Jei dieninė elektros kaina didesnė nei naktinė, vadinasi, verslas, kuriam tikėtinos didelės dieninės sąnaudos, pasirašys sutartį su vienoda fiksuota kaina kiekvienai laiko zonai. Ir, žinoma, ši sutartis padės laimėti. Tai reiškia mažesnes išlaidas. Pastarųjų mažinimas aktualus bet kada, o besiplečiančiam verslui ypatingai. Peršasi išvada, jog protingi elektros energijos sprendimai – laiptai į verslo aukštumas. Na, o viskas prasideda nuo puikios logikos.

Elektros Elektrum Lietuva nesiūlo tik vienpusiškai naudingai. Svarbu, kad naudą justų klientai. Suprantama, kad tai prisideda ir prie paties tiekėjo plėtros, mat patenkinti klientai = didėjantis jų būrys. Kuo daugiau teigiamų atsiliepimų sukasi aplink paslaugos teikėją, tuo didesnis pasitikėjimas tvyro aplink. Bet vertėtų pakartoti, kad to pasiekiama siekiant naudos ne tik sau. Nauda – tai ne tik gaunama elektros energija, bet ir tai, kaip ir už kiek ji gaunama.

Edukacija, logika, abipusė nauda – ne tik skambūs žodžiai, bet ir graži realybė. Nesvarbu, kiek suvartojama elektros, Elektrum Lietuva gali pasiūlyti konkrečiai tokį planą, kuris bus labiausiai priimtinas. Tokiu būdu verslas nebus panašus į griūvantį pastatą. Jis keros kaip galingas ąžuolas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *