Butai pardavimui: 4 skelbimų taisyklės, padėsiančios greičiau parduoti nekilnojamąjį turtą

Category:
Icon Lie 28, 2014

butai pardavimuiPalyginus neseniai nekilnojamojo turto kainos ritosi žemyn, tačiau šiandien akivaizdu, kad jos vėl auga. Vieni tai sieja su euro įvedimu, kiti mano, kad atsigauna šalies ekonomika. Visgi, kaip ten bebūtų, kiekvieną dieną internete mirga skalbimai apie butų, namų ir kito nekilnojamojo turto pardavimus. Turbūt nesuklysime sakydami, kad butai pardavimui sulaukia daugiausiai dėmesio, todėl norintiems parduoti savo būstą tenka susidurti su išties daugybe konkurentų. Tinkamas pardavimo skelbimas – pirmas žingsnis sėkmingo sandėrio link. Štai keletas patarimų, kurie padės sukurti kokybišką skelbimą ir patraukti potencialių pirkėjų dėmesį.

  • Svarbiausia vizualinė informacija. Žmonės, kurie ieško naujo būsto, daugiausiai dėmesio skiria nuotraukoms. Būtent jos sudomina arba atbaido potencialų pirkėją. Tad, labai svarbu, kad nuotraukos būtų ne tik kokybiškos, bet ir išsamios, detaliai atspindinčios bendrą buto vaizdą. Beje,  nederėtų „užmiršti“ net ir ne pačių gražiausių buto kampelių, kurie jūsų nedžiugina. Juk nesinorėtų, kad buto atėjęs apžiūrėti žmogus, būtų nemaloniai nustebintas ir nusiviltų negavęs to, ko tikėjosi.
  • Nepamirškite ir rašytinio teksto. Butai pardavimui tikrai ne grožinis rašinėlis. Žinoma, kuo daugiau informacijos apie butą pateiksite skelbime, tuo daugiau suinteresuotų asmenų skambučių sulauksite, tačiau skelbime pateikta informacija turi būti tiksli, aiški ir nemelaginga. Dėmesio! Tekste nepalikite gramatinių klaidų, toks skelbimas atrodo nereprezentatyviai.
  • Tinkama ir patraukli kaina sulaukia daugiau dėmesio. Buto kaina – vienas svarbiausių faktorių, kuris lemia ar jūsų būstas bus greitai parduotas ar ilgai „dulkės“ internetinių skelbimų portaluose. Nepaisant puikios strateginės vietos ir visų buto privalomų, kaina turi būti suvokiama sveiku protu. Norėdami tiksliau apskaičiuoti buto kainą, pasinaudokite internete esančiomis specialiomis skaičiuoklėmis, kurios pagal tam tikrus kriterijus apskaičiuos apytikslę buto vertę. Tiesa, visada galite pasikonsultuoti ir su specialistais, kurie padės įvertinti jūsų butą. Taip, būsite tikri, kad parašysite tikrą buto kainą ir sulauksite pirkėjų dėmesio.
  • Nepamirškite buto išskirtinumo. Ruošdami skelbimą viešam publikavimui virtualioje erdvėje nepamirškite paminėti, kuo jūsų butas yra išskirtinis. Tai gali būti ir labai patogi strateginė susisiekimo vieta, ir prie namo įrengta moderni ir jaukiai sutvarkyta vaikų žaidimo aikštelė ar maloni poilsio zona.

Tiesa, butai pardavimui dažnai turi ir trūkumų, paminėkite ir juos skelbime. Paprasčiau tarant, skelbime pateikta informacija turi atspindėti realybę.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *