Apsipirkimas sex shop’e

Icon Lie 4, 2013

Kartais ima noras išmėginti ką nors naujo įvairiose srityse, ne išimtis ir seksas. Tačiau vaizduotė ne visada tokia stipri, kad būtų galima patiems kažką sugalvoti, tačiau išeitis yra – sex shop.

Sex shop lankymas daugeliui vis dar yra tabu dėl įvairių priežasčių, tačiau dažniausiai įvardijama priežastis yra nemalonus jausmas, kylantys dėl praeivių žvilgsnių ar netyčinio susitikimo su pažįstamais asmenimis ir panašios situacijos. Trumpai tariant, sex shop kai kuriems asmenims sukelia gėdos, drovumo jausmą.

Keičiantis ir sparčiai tobulėjant technologijomis, sex shop taip pat neatsilieka. Jie siūlo ne tik aukščiausio lygio malonumą sukeliančias sekso prekes, tokias kaip vibratoriai moterims ar žiedai vyrams, kiti žaislai seksualiai nusiteikusioms poroms, bet ir keliasi į internetinę prekybą.

Internetiniai sex shop leidžia drovesnėms poroms ar pavieniams asmenims nevaržomai, laisvai ir patogiai išsirinkti jiems priimtiniausius sekso žaisliukus. Be to, renkantis galima pasidomėti, kokie vibratoriai yra tikrai kokybiški, kurie lubrikantai maloniausi ir rasti panašios informacijos, nes internete yra gausu apžvalgų, įvertinimų, pagal kuriuos galima nesunkiai išsirinkti tikrai geros kokybės Jūsų lūkesčius atitinkančius sex shop parduodamus daiktus.

Norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą sekso prekes turėtumėte rinktis ne tik Jūs, bet kartu ir Jūsų antroji pusė. Dažnai kuomet renkasi tik vienas iš partnerių kitam partneriui nėra taip malonu, kaip buvo tikimasi, tad investicija į geresnį seksą neatsiperka, o atneša net ir žalos. Dar kartą pakartosime, kad to puikiai išvengia poros, kurios vibratorių ir kitų reikmenų įsigijimą iš sex shop aptaria iš anksto ir renkasi kartu.

Kaip jau supratote, sex shop nėra neigiamas dalykas, kurio reikėtų vengti, o jei Jums nedrąsu – galite apsirūpinti gero sekso prekėmis internetu ir niekas nė nesužinos (išskyrus Jus ir Jūsų antrąją pusę), jog Jūs naudojate sex shop paslaugomis ir prekėmis bei puikiai žinote ne tik teoriškai, bet ir praktiškai kam ir kaip naudojami lubrikantai, vibratoriai ir kiti seksui pagerinti bei paįvairinti skirti suaugusiųjų reikmenys.

Patarimas: nepirkite daug įvairių erotinių prekių iš karto – bandykite jas po vieną. Pabandykite įsijausti į įvairias situacijas sekso žaidimų metu. Pats lytinis aktas nėra labai ilgas, tačiau su sekso žaisliukais visą malonumų procesą galite pratęsti ir valandą, ir ilgiau. Tai suteikia kur kas daugiau malonumo, gerų emocijų. Kai vieną iš sekso prekių išbandote keletą ar net keliolika kartų, galite pagalvoti apie kitą. Įsigiję kitą, taip pat pabandykite pasinaudoti įvairiomis situacijomis, kad įsitikintumėte, kas partneriui labiausiai patinka. Vėliau galite sujungti abu žaislus, ypač, jei jie susiję su skirtingomis erogeninėmis zonomis (pavyzdžiui vibratorius ir botagėlis naudojami skirtingoms kūno vietoms „jaudinti“). Sekso žaislai nėra tas daiktas, kurį visi priima vienodai, dėl to pažįstamų ar draugų atsiliepimai gali sudaryti klaidingą supratimą. Čia galioja taisyklė – geriau vieną kartą pajausti, nei dešimt kartų pamatyti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *