Transporto priemonių draudimas: ar reikia papildomo draudimo?

Icon Kov 1, 2017

Transporto priemonių draudimasJeigu turite nuosavą transporto priemonę – tokiu atveju būtina pasirūpinti ir jos draudimu. Privalomasis draudimas – būtinas. Tačiau kai kurie asmenys greta jo naudojasi ir papildomu draudimu, kuris garantuoja, kad iškilus kokioms nors problemoms finansiškai Jūs būsite apsaugotas.

Transporto priemonių draudimas gali būti labai įvairus. Dažniausiai ir labiausiai rekomenduojama pasirinkti universalų, kadangi iškilus bet kokio tipo problemoms Jūs būsite apsaugotas finansiškai.

Jeigu visi žmonės turėtų užtektinai pinigų – tokiu atveju kalbėti apie papildomo draudimo naudą net nereikėtų. Visi supranta, kad to reikia. Tačiau esant pinigų stygiui reikia labai atidžiai pasiskirstyti – kam pinigų reikia labiau, o kam galima sutaupyti. Transporto priemonių draudimas yra ta sritis, kuriai skirti investicijas tikrai verta. Kodėl?

  • Šiais laikais galima įsigyti vis funkcionalesnes transporto priemones, kurios labai palengvina mūsų gyvenimą. Tačiau tuo pačiu ir jų kainos yra kur kas didesnės. Natūralu, kad kuo daugiau mokate už transporto priemonę – tuo norisi būti tikram, kad ji yra apsaugota.
  • Apsaugoti mašiną reikia ne tik tuomet, kai esate kelyje, tačiau ir tada, kai ji viena stovi kieme. Paprasčiausiai, daugelis miestuose gyvenančių asmenų savo transporto priemones laiko kiemuose. Jeigu kas nors „nubrauks“ dureles – KASKO draudimas sumokės net ir už tai. Dažniausiai draudimo išmokos yra tokios didelės, kad net ir pačios problemos išsprendimas yra kur kas pigesnis.
  • Transporto priemonių draudimas metams tikrai nekainuoja daug. Palyginus su suma, kurią gausite atsitikus kokiai nors nelaimei – jis yra ne tik kelis kartus, tačiau net ir keliasdešimt kartų didesnė. Nenuostabu, kad verta apdrausti.

Svarbiausia, renkantis draudimo įmonę, palyginti kuo daugiau skirtingų pasiūlymų. Taip pat detaliai įsiskaityti į sąlygas. Tokiu atveju būsite tikras, kad Jūsų pasirinkimas yra geriausias ir iškilus problemoms jos Jums bent jau finansiškai nebus skaudžios.

Daugelis mūsų galvoja, kad mes esame apsaugoti ir jeigu kas nors atsitiks – tai bus kitiems, tačiau ne mums. Visgi, gyvenimas labai permainingas ir niekas negali gyventi ateitimi. Geriausia pasirūpinkite šiandiena ir apsaugokite savo transporto priemonę papildomu draudimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *