Termo drabužiai bėgimui: ką rinktis?

Category:
Icon Sau 20, 2016

termo drabužiaiJei mėgstate bėgioti, neišsiversite be kokybiškų sporto rūbų. Termo drabužiai – puikus sprendimas tiek šaltiems žiemos vakarams, tiek karštai vasarai. Tiesa, rūbų pasirinkimas nėra toks mažas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ekspertai ragina išlikti racionaliems, atsisakyti nepatogių ir judesius varžančių drabužių, pirmenybę skiriant „kvėpuojančiai“, patogiai ir lengvai aprangai.

Šiltuoju metų laiku jums bus reikalingi patogūs termo drabužiai – šortai ar ilgosios kelnės ir trumparankoviai marškinėliai. Minėtieji rūbai turi pasižymėti geru drėgmės išgarinimu ir oro pralaidumu. Be to, siekiant maksimalių rezultatų, svarbiausia – judesių laisvė ir patogumas. Sportinė termo apranga maloniai priglunda prie kūno ir užtikrina maksimalų komfortą. Specialus audinys šalina prakaitą ir padeda palaikyti optimalią kūno temperatūrą, todėl su tokia apranga visuomet jausitės gerai ir sportiškai. Ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančių sportinių drabužių, nepamirškite, kad svarbu įvertinti ir jų dizainą – šiandien pirkėjai gali rinktis iš gana plačios termo aprangos pasiūlos. Pardavėjai teigia, kad stebimos ir tam tikros drabužių stiliaus tendencijos, pvz., pastaraisiais metais išpopuliarėjo ryškiaspalvė apranga.

Jei atšalus orams, noras bėgioti nesumažėjo, svarbiausias jūsų darbas – įsigyti patikimą aprangą, kuri neleistų jums sušalti ir apsaugotų nuo peršalimo problemų. Šiuo atveju jums bus reikalingi kelių sluoksnių termo drabužiai. Apatiniai rūbai turi išgarinti drėgmę ir palikti kūną sausą. Be to, tokie drabužiai turi izoliuoti šilumą ir palaikyti optimalią kūno temperatūrą. Galiausiai, apatiniai turi būti lengvi ir švelnūs, tarsi antroji oda. Kokybiškas sintetinis audinys tinka net ir jautriai odai, todėl galite būti visiškai tikri, kad išvengsite alergijos sukeliamų problemų. Antrasis drabužių sluoksnis turi patikimai šildyti ir šalinti perteklinę drėgmę. Trečiasis – apsaugoti nuo drėgmės, sniego, lietaus ir speigo. Termo drabužių komplektas turi būti lengvas ir patogus, priešingu atveju, bėgdami jausitės suvaržyti. Jei siekiate maksimalaus patogumo, venkite daug užtrauktukų ir sagų turinčių drabužių. Be to, jei bėgiojate tamsiuoju paros metu, nepamirškite, kad jums bus reikalingi rūbai su šviesą atspindinčiais elementais.

Ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančių drabužių, rinkitės žinomo gamintojo aprangą. Tik kokybiški rūbai džiugins jus savo patvarumu, patikimumu ir ilgaamžiškumu. Jei abejojate dėl savo sprendimo, pasitarkite su termo aprangos pardavėjais ar konsultantais. Siekiantiems sutaupyti, rekomenduojama pirkti internetu – paprastai čia parduodamų drabužių kainos yra mažesnės, be to, galėsite įvertinti patogios paieškos privalumus. Žinoma, rizikuojate įsigyti drabužius, kurie jums netiks, tačiau dėl to taip pat neturėtumėte sukti galvos – legaliai dirbančios įmonės visuomet sutiks priimti prekę atgal ir grąžinti sumokėtus pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *