Įmonių steigimas – ką reikėtų apgalvoti iš anksto

Category:
Icon Sau 22, 2016

įmonių steigimasJei savo verslą tik pradedate ir nuosavą įmonę steigiate pirmą kartą, tai šis procesas gali pasirodyti sudėtingas ir painus. Tačiau, kaip visada, galima rasti paprastą išeitį. Rinkoje tikrai nesunkiai surasite daugybę įvairių įmonių, užsiimančių naujų įmonių steigimų bei siūlančių atitinkamas paslaugas. Sudarius sutartį su tokia įmone, jums paprasčiausiai reikės jai pateikti visus susijusius dokumentus, o profesionalūs įmonės specialistai viską padarys už jus, žinoma, jums tereikės pasirašyti reikiamus dokumentus. Tad pasamdę įmonių steigimo paslaugas teikiančią įmonę, sutaupysite nemažai savo laiko ir, žinoma, nervų: puikiai tuos reikalus išmanantys specialistai naują jūsų įmonę internetu gali įsteigti per vieną valandą.

Žinoma, nemažai žmonių renkasi ir kitokį variantą – įmonės steigimu užsiima patys, nes nori perprasti ką gi reiškia įmonių steigimas. Atminkite, kad steigdami savo įmonę, turėtumėte iš anksto apgalvoti tam tikrus dalykus. Pirmiausia, pasirinkite verslo formą. Pavyzdžiui, jeigu turite numatęs didelius ir ambicingus verslo planus, logiškiausia steigti uždarąją akcinę bendrovę (UAB). Tokiu atveju, prieš įsteigiant įmonę, į atidarytą jos sąskaitą turėsite pervesti pradinį įstatinį kapitalą. Šiuo metu nustatyta suma yra ne mažiau kaip 2500 eurų. Dokumentuose turite nurodyti kontaktinį įmonės adresą ir kitus rekvizitus, tad iš anksto turite pasirūpinti ir šiais klausimais. Visus parengtus reikiamus dokumentus turite patvirtinti pas notarą, o tada keliauti į Juridinių asmenų registrą registruoti nuosavą įmonę.

Dar galima rinktis paprastesnį bei trumpesnį variantą ir nusipirkti jau įsteigtą įmonę. Šiuo metu tikrai nesunkiai rasite daugybę parduodamų įmonių, kurių savininkai nusprendė toliau nebevykdyti savo veiklos. Įsigyti tokią įsteigtą įmonę su pradiniu įstatiniu kapitalu nekainuos labai daug, kaina paprastai svyruoja nuo 200 iki 750 eurų.

Na, o įsteigus arba įsigijus nuosavą įmonę, tam, kad tinkamai ir sėkmingai įgyvendintumėte savo verslo idėjas, jums prireiks kvalifikuoto specialisto, kuris tinkamai vestų jūsų verslo buhalterinę apskaitą. Didelės įmonės dažnai įsteigia nuolatinį buhalterio etatą. Tuo tarpu mažose įmonėse, kuriose dirba iki 5 darbuotojų, dažniausiai geriau samdyti buhalterinių paslaugų įmonę arba sudaryti sutartį su laisvai samdomu buhalteriu. Abejais atvejais paslaugų įkainiai nėra labai dideli, paprastai paslaugų kaina prasideda nuo 80 eurų per mėnesį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *