Sužadėtuvių žiedai: kaip išsirinkti žiedą mylimajai?

Icon Spa 31, 2022

Besiruošiant prašyti savo mylimos moters rankos, kiekvienam vyrui tenka rimta pasiruošimo užduotis – išsirinkti tinkamą sužadėtuvių žiedą, kuris patiktų išrinktajai. Dažnai tai tampa sudėtingu darbu ir kai kurie vyrai nė nežino, nuo ko tokias paieškas pradėti. Štai keli paprasti patarimai, kokie gali būti sužadėtuvių žiedai ir kaip išsirinkti tokį, kuris tikrai patiks Jūsų būsimai žmonai.

Kokį žiedą pirkti?

Žiedo paiešką reikėtų pradėti nuo to, kad sužinotumėte, koks žiedų pasirinkimas šiuo metu yra rinkoje. Sužadėtuvėms skirti juvelyriniai dirbiniai gali būti labai įvairūs ir jų pasirinkimas tikrai yra platus. Pavyzdžiui, galima rinktis klasikinius sužadėtuvių žiedus su brangakmeniu. Taip pat galima rinktis ir kitokio stiliaus žiedus. Pavyzdžiui, amžinybės stilius žiedą, kuris yra puošiamas deimantų eilute. Taip pat labai populiarūs trijų akmenų žiedai arba halo formos sužadėtuvių žiedai. Koks labiausiai patiks Jūsų sužadėtinei? Reikėtų rinktis tokį, kuris geriausiai dera prie jos stiliaus ir jau turimų papuošalų. Pavyzdžiui, jeigu moteris dažniausia nešioja kuklius papušalus, mėgsta klasikinį aprangos stilių, jai puikiai tiks klasikinis sužadėtuvių žiedas, kuris yra subtilus ir derantis prie tokio įvaizdžio.

Jeigu žinote, kad Jūsų mylimoji mėgsta originalius papuošalus ir savo įvaizdžiu stengiasi išsiskirti, galite paieškoti išskirtinio žiedo. Pavyzdžiui, šiuo metu populiarūs sužadėtuvių žiedai, kurie yra puošti su spalvotais brangakmeniais. Šiandien sužadėtuvių žiedas gali būti su rožinės, raudonos, mėlynos ar net juodos spalvos brangakmeniu.

Kaip žinoti dydį?

Viena sunkiausių užduočių, renkant sužadėtuvių žiedą, žinoma, yra tinkamo dydžio parinkimas. Dažniausiai dydį sužinoti ne taip ir sudėtinga. Tam yra keli paprasti būdai. Vienas iš jų yra pamatuoti dabar turimų žiedų dydžius, jeigu Jūsų mylimoji nešioja žiedus. Jeigu to padaryti neįmanoma, galite pabandyti pamatuoti jos pirštą. Pavyzdžiui, jai miegant ar tiesiog kokiu netikėtu būdu tačiau taip, kad ji neįtartų. Ir net jeigu tai nepavyks, nereikėtų jaudintis dėl dydžio. Juvelyras padės pasirinkti labiausiai tikėtiną, o jeigu žiedas bus mažas ar didelis, jo dydį galės pakeisti juvelyras jau po sužadėtuvių, kad žiedas idealiai tiktų būsimai nuotakai.

Kaip derinti žiedus?

Labai svarbu ne tik, kokį žiedą išrinksite savo mylimai moteriai, bet ir kaip jis bus nešiojamas. Pavyzdžiui, jeigu iki tol mylimoji nemūvėjo jokių žiedų, gali kilti abejonių, kaip žiedą derinti prie savo aprangos stiliaus ir kitų aksesuarų. Dažniausiai patariama laikytis nuoseklumo. Sužadėtuvių žiedai įprastai yra mūvimi ant dešinės rankos, o vestuviniai žiedai – ant kairės. Tačiau labai daug moterų po vestuvių abu žiedus dedasi ant to paties piršto. Todėl labai svarbu, kad abu žiedai derėtų tarpusavyje ir tiktų vienas prie kito.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *