Skelbimų gausa

Icon Geg 13, 2013

Daug žmonių turi nereikalingų daiktų, siūlo įvairias paslaugas, parduoda nekilnojamąjį turtą per skelbimus. Galima sakyti, kad skelbimai – puiki išeitis, jei norite ką nors parduoti ar pirkti.

Talpinkite skelbimus virtualioje erdvėje

skelbimaiMažai kas viešina skelbimus laikraščiuose, nors čia skelbimai nemokami. Tai pateisinama, nes žmonės šiais laikais rečiau perka spaudą, naujienos perskaitomos internetinėje erdvėje. Galima teigti, kad jei talpinami skelbimai internete, tai padidėja tikimybė parduoti prekę ar paslaugą. Be to, dažnai teikiama galimybė matyti, kiek kartų peržiūrėtas Jūsų skelbimas, todėl žinosite, ar tai, ką siūlote, yra paklausu.

Daugybė portalų

Internetinėje erdvėje yra daug portalų, kuriuose galima talpinti skelbimus. Vieni žinomesnių tinklalapių – skelbimai 123, skelbimai jums, bet yra dar daug kitų. Pasirinkite vieną jų ir ten paviešinkite savo skelbimą. Turėtumėte žinoti, kad yra mokami ir nemokami skelbimai, pastaruoju atveju už skelbimą nereikės mokėti nė cento. Nepaisant to, yra žmonių, kuriems atrodo patikimiau mokami skelbimai, jie mano, kad tokius portalus peržiūri daugiau lankytojų. Kiekvienas renkasi pagal save. Suprantama, kad, kai yra galimybė rinktis, tai atsižvelgiama ir į portalo patogumą, dizainą, nes nuo to gali priklausyti, ar lengvai bus randami Jūsų skelbimai.

Įvairus skelbimų pobūdis

Nereikėtų galvoti, kad skelbimų portaluose parduodami tik nereikalingi rakandai, čia yra ir itin gerų pasiūlymų. Dažnai talpinami nekilnojamo turto skelbimai (gyvenamųjų namų, butų, garažų, sodų ir pan.) – tai patogu ne tik parduodančiam, bet ir potencialiam pirkėjui, nes gali apžiūrėti nuotraukas. Antai darbo skelbimai yra naudingi ir darbdaviui, ir ieškančiam nuolatinio pragyvenimo šaltinio. Įvairių paslaugų (grožio, vertimo, juridinės, buhalterinės ir kt.) nemokami skelbimai taip pat teikia abipusę naudą, nes pirkėjai gali rasti pigesnių paslaugų, o paslaugos siūlytojai nemokamai reklamuotis. Jei žūtbūt norite atsikratyti nereikalingo ir ne itin vertingo daikto, tai galite jį tiesiog padovanoti, tam pravers skelbimų portalai. Ne tik iškuopsite namus, bet ir kažkam padarysite gera.

Paieška pagal miestus

Jei Jus domina įvairūs prekių, paslaugų ar nekilnojamo turto skelbimai konkrečioje vietovėje, tai galite paieškos sistemoje įvesti skelbimai mazeikiuose, skelbimai kaune, skelbimai uzsienyje  ar pan. Vieta yra aktualiausia tuo atveju, kai ketinate įsigyti nekilnojamąjį turtą. Galbūt seniai svajojate dirbti Klaipėdoje ir nuolat jausti jūros kvapą, gal gavote darbą būtent čia, todėl suprantama, kad Jums reikia kuo skubiau pasirūpinti gyvenamąja vieta.

Būkite budrūs

Ne visi pardavėjai yra sąžiningi ir patikimi, todėl nepasikliaukite skelbimu, kuris kelia įtarimą. Dažnai skelbimų portaluose skelbiasi ne tik įmonės ar pagal patentą dirbantys žmonės, bet ir nelegalias paslaugas ar prekes siūlantys aferistai. Gali būti, kad pervesite pinigus į nurodytą banko sąskaitą, o daikto negausite, todėl geriau akis į akį susitikti su pardavėju, pačiam apžiūrėti prekę ir tik tada pirkti. Su paslaugų kokybės patikrinimu yra šiek tiek sudėtingiau, nes rezultatas matysis tik po kurio laiko. Labai rizikuojate, jei pasikliaujate nežinoma, bet itin pigiai plaukus kerpančia kirpėja, manikiūrininke, kuri už kelis litus siūlo sutvarkyti Jūsų nagus nepriekaištingai. Gali būti, kad Jūsų nagai ir plaukai po paslaugų atlikimo bus neigiamai paveikti, t. y. nagai pradės lūžinėti, o plaukai bus taip iškarpyti, kad nežinosite, kaip juos sutvarkyti. Tad būkite atidūs, nepasikliaukite bet kuo.

Apibendrinant galima pasakyti, kad skelbimai yra naudingi ir ieškančiam, ir siūlančiam. Prekės, paslaugos internetinėje erdvėje yra nesunkiai parduodamos ir randamos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *