Samsung ar iPhone?

Category:
Icon Kov 2, 2016

Samsung telefonai, iphone ugedo senas mobilusis telefonas ir nežinote, kokį dabar pirkti? Dažniausiai svarstoma tarp dviejų alternatyvų, kurios populiarios ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Samsung telefonai, iPhone – amžini konkurentai, kuris yra geresnis, sunku pasakyti, nes tiek vienas, tiek kitas turi tam tikrus pliusus, kurie ir lemia konkretų pasirinkimą.

Išvaizda

Šiuo metu tai gana daug skiriamas dėmesys. Verta akcentuoti, kad iPhone yra kur kas mažesni. Samsung šiuo metu gamina vis didesnius telefonus, tad atitinkamai, koks jums labiausiai tinka – tokį pasirinkti ir vertėtų. Visgi, išvaizda neturėtų būti pats pagrindinis kriterijus padėsiantis jums pasirinkti labiausiai tinkamą mobilųjį telefoną.

Charakteristikos

Abi kompanijos nuolatos stengiasi, kad sugebėtų pasiūlyti kuo kokybiškesnį pritaisą, kuris sėkmingai jums veiktų. Tiesa, lyginant Samsung įmonė šiek tiek toliau pažengusi ir šuo metu gali pasiūlyti modernius variantus. Aišku, viskas remiasi į tai, kam jums telefonas reikalingas ir kokias funkcijas su juo dažniausiai jūs atliksite.

Atsparumas

Šiuo atveju vieningai tvirtinama, kad Apple kompanija gali pasiūlyti kur kas tvirtesnius telefonus, kurie net ir nukritus ant žemės vis dar jums sėkmingai veiks ir neiškils jokių problemų. Aišku, jeigu norite, kad daiktas jums ilgai tarnautų, tokiu atveju reikia įsigyti specialias priemones, kurios apsaugo nuo sudužimų ir panašiai.

Baterija

Naujo telefono baterija veikia ilgai, tad pradžioje jokio skirtumo, kurios kompanijos produkcija planuojate pasinaudoti. Samsung telefonai turi kur kas didesnę bateriją, tad tuo pačiu ji ir tarnauja kur kas ilgesnį laiko tarpą. Tai reiškia, kad praėjus tam tikram laikui ji ilgiau veiks nei kad iPhone.

Kad ir kurį telefoną pasirinktumėte – jie jums veiks kur kas sėkmingiau nei kitų kompanijų pasiūla. Svarbiausia, kad siūloma daug modelių, tad pagal poreikius nesunkiai atrasite tai, kas jums labiausiai tinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *