Pigūs pokalbiai užsienyje su TravelSIM

Icon Sau 9, 2013

pigūs skambučiai užsienyjeKeliaujantys žmonės žino kaip brangu gali būti naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis užsienio šalyse. Išvykęs atostogauti į bet kokią, ypač tolimesnę, užsienio šalį,  neretai net pagalvoji ar verta įjunginėti savo telefoną nes pigūs pokalbiai užsienyje kartais atrodo kaip gana sunkiai įgyvendinama svajonė.

Brangius skambučius į Lietuvą visų pirma įtakoja milžiniška tarptinklinio tarifo kaina. Būtent ji yra viena iš priežasčių, dėl kurių skambinti ar naršyti internete būnant už gimtinės ribų gali būti didelė prabanga. Taip pat neretai reikia mokėti didelius mokesčius už SMS žinutės gavimą ar skambučio priėmimą. Visgi, užkietėję keliautojai jau keletą metų gali džiaugtis universaliu problemos sprendimu – tarptautinių mobiliojo ryšio paslaugos leidžia visame pasaulyje bendrauti mobiliuoju telefonu už skatikus.

Tarptautinė mobiliojo ryšio kortelė „TravelSim“ yra orientuota į daug keliaujančius žmones. Su tokia SIM kortele Jūs gausite sąlyginai geras sąlygas bendrauti visame pasaulyje, taip sumažindami pokalbių kaštus net ~50-90%.

Be jokios abejonės tai reiškia, kad skambučiai užsienyje į bet kokį pasaulio kampelį vėl pasidarys prieinami ir Jums nereikės rūpintis dėl atėjusios milžiniškos sąskaitos už mobilųjį ryšį.

Aišku skambučių tarifai užsienyje vis dar priklausys nuo konkrečios šalies, tačiau nesunku suprasti, kad „TravelSim“ tikslas yra užtikrinti kuo mažesnes pokalbių kainas kiekvienoje šalyje, o „roamingas“ neleidžia sudaryti vieno visur galiojančio tarifo, kadangi jis būtų lygus pačiam brangiausiam galiojančiam tarifui. Antra vertus kiekvienoje šalyje besikeičiantys pokalbių tarifai didelių problemų nesudaro, kadangi juos visuomet galima sužinoti interaktyvaus žemėlapio pagalba.

Dar vienas „TravelSIM“ pliusas yra tas, kad ši SIM kortelė užsienyje Jus gelbės visada, kai Jums tik prireiks išvykti. Tikėtina, kad panašūs (arba mažesni) tarptautiniai tarifai išsilaikys dar daug metų, todėl pigūs skambučiai į Lietuvą iš užsienio bus įmanomi visuomet. Svarbiausia – turėti sąskaitoje užtektinai pinigų.

Tad pigūs pokalbiai užsienyje yra gana realus dalykas ir norint jį įgyvendinti nereikia ilgai žvalgytis į vietinių Lietuvos operatorių pasiūlymus. „TravelSim“ šiuo atveju yra vienas iš geriausių problemos sprendimo būdų, ypač jei namie būnate ypatingai retai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *