Pakalbėkime apie miego garantą!
Atsipalaidavimas prieš miegą yra… miego garantas? Bet ar pats nakties poilsis nėra atsipalaidavimas? Nejaugi viskas taip sumakaluota? Pirmiausia reikėtų paminėti, kad šioje temoje labai svarbi patalynė, kurios platų pasirinkimą rasite TavoSapnas.lt, o tada neprošal išrutulioti miego temą plačiau.
Dirbate, dirbate, dar dirbate, susivokiate, kad jau po vidurnakčio. Ką gi, reikia eiti miegoti. Veikiausiai esate pakliuvę į tokią situaciją, o gal ir ne kartą. Ir visai tikėtina, kad net po intensyvaus darbo buvo sunku užmigti. Rodos, išsisunkėte, norėtųsi pailsėti, atgauti jėgas, bet sapnai kaip neaplanko, taip neaplanko.
Kaipgi taip? Ogi labai paradoksaliai.
Miegas – tai poilsis. Tačiau prieš einant gultis irgi vertėtų kiek atsipūsti. Tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį, kad poilsiu šiuo atveju nelaikomas naršymas telefone. Kai kurie žmonės pridėtų, jog nereikėtų mėgautis kava ar arbata, kad netaptų žvaliau.
Taigi, net jei turite daug darbo ar ruošiatės atsiskaitymui universitete, žinokite, kad palanku skirti valandėlę sau. Valandėlę, per kurią nedirbtumėte ir nesimokytumėte. Valandėlę, kuri bus tarsi perėjimas nuo vieno dienos etapo į kitą.
Nebus per drąsu pasakyti, kad atsipūtimas prieš miegą – tai gero miego garantas. Kai apie tai pamąstai, viskas logiškai susidėlioja.
Ne mažiau logiška ir tai, kad puikiam miegui svarbi kokybiška patalynė. Jei nuolat muistomasi, jei antklodės medžiaga neteikia komforto, jei pagalvės forma tiesiog „kažkokia netokia“, tai vargu ar pavyks saldžiai užmigti. Turbūt esate patyrę tą jausmą, kai grįžę namo iš kelionės ir atsigulę į savo lovą pasijuntate taaaip nuostabiai! Lyg ir neblogame viešbutyje buvote apsistoję, lyg ir lova buvo nebloga, tačiau, kaip sakoma, visur gerai, bet namie geriausia. Šia liaudies išmintimi vis įsitikinama. Kur įsigyti gerą patalynę, suteiksiančią nuostabų komforto jausmą? Kur rasti lovatiesę, puošiančią miegamojo erdvę? Atsakymai į šiuos klausimus – TavoSapnas.lt, tad kviečiame apsilankyti ir apsižvalgyti.
Vis dėlto miego tema kur kas platesnė ir netgi keistesnė, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pavyzdžiui, galbūt kai kurie straipsnio skaitytojai paprieštaraus ankstesnėje pastraipoje pateiktai minčiai ir sakys, jog namie lova nėra itin patogi.
Dar įdomiau – kai imama kalbėti apie „vyturius“ ir „pelėdas“, t. y. apie asmenis, kurie keliasi anksti arba vėlai. Puiki tema tolesnėms diskusijoms: „vyturys“ ir „pelėda“ yra įgimti tipai ar šie miego įpročiai visgi įgyjami laikui bėgant?