Moderni odontologija – spindinčios šypsenos garantas

Icon Vas 11, 2019

šypsenaMaloni šypsena yra… tiesiog maloni. Kartais net trūksta žodžių apibūdinti nuoširdumą, baltų dantų spindesį, pakilusius lūpų kampučius ir geranoriškai žvelgiančias akis. Apie tokį pozityvą sufleruoja ir odontologijos klinikos Angitia.lt šūkis: KIEKVIENA DIENA SU ŠYPSENA.

Tvirta sąsaja

Kad šypsena skleistų geras emocijas, itin svarbi higiena. Teigiamų emocijų ir higienos sąsaja nepaprastai glaudi, o kalbant apie odontologiją atsiranda dar vienas dėmuo – sveikata. Burnos ertmės sveikata neabejotinai susijusi su estetiškais dantimis. Tai suteikia pasitikėjimo. O svarbiausia – galima komfortiškai mėgautis maistu ir kokybiškai bendrauti.

Odontologija, grožis ir sveikata – nepaprastai tvirta sąsaja. Tai patvirtina ne vien gydytojai, dirbantys po 20 ar daugiau metų, bet ir pacientai, dėl įvairiausių priežasčių apsilankę odontologijos klinikose. Prielaida, jog sveiki dantys yra dailūs, dažniausiai patvirtinama. O dailūs – paprastai ir sveiki.

Profilaktikos svarba

Kad nereikėtų apie puikius dantis svajoti, pabrėžtinas reguliarus tikrinimas. Tai nereiškia, kad kiekvieną mėnesį turėtumėte vykti pas gydytoją. Tačiau apsilankydami kasmet galite išvengti papildomų laiko sąnaudų, sutaupyti ir (pats svarbiausias dalykas) džiaugtis visapusiškai sveikais, baltais ir nepriekaištingai funkcionuojančiais dantimis.

Mažiau apnašų, mažiau apleistų vietų, mažiau nenumatytų problemų – taip galima apibūdinti profilaktinių vizitų reikšmę. Deja, pasitaiko atvejų, kai žmogus vengia kreiptis į specialistą. Galbūt išnyra prisiminimai apie kadaise gydytus dantis, gal prisimenamas nepatrauklus sovietinių laikų kabinetas su primityviais įrankiais. Vis dėlto…

Jaukumas

Vis dėlto modernioje klinikoje orientuojamasi į pacientą, į jo gerovę. Specialistai švelniai ir labai preciziškai atlieka savo darbą, kurio lūkestis – sklandus procesas ir puikus rezultatas.

Viena kertinių sąvokų – jaukumas. Aišku, tai ne mėgstamiausia kavinukė ar svetainė nuosavame name, bet tiek laukiamajame, tiek kabinete dažniausiai tvyro jauki atmosfera. O žodžiai odontologas specialistas reprezentuoja ne tik odontologų profesionalumą, bet ir gebėjimą mandagiai bendrauti, konstruktyviai vertinti situaciją ir pasiūlyti tinkamiausius sprendimus. Toks yra modernaus dantų priežiūros bei gydymo portretas.

Laikui bėgant tikėtina dar priimtinesnė visuma, mat aptariamos srities pažanga – itin sparti. Vadinasi, galimybės plačiai šypsotis dar didesnės.

Padėtis ištaisoma

Balinti dantis be perstojo? Rinktis brangiausius dantų papuošalus, kad nusišypsojus blizgėtų deimantai? Pirmu atveju būtina paminėti, kad viskam yra saikas ir periodiškumas. Antru atveju galima prisiminti posakį, jog ne viskas auksas, kas auksu žiba. T. y. brangiausi dantų papuošalai nebūtinai atstoja žavų natūralumą.

Šypsena gali būti kukli, bet natūrali. Ir tuo natūralumu kerinti.

O jeigu vieno ar kelių dantų trūksta? Malonumas menkas, bet padėtis ištaisoma. Šiuolaikinė odontologija eina koja kojon su išmaniais gydytojais ar veiksminga įranga.

Kur kreiptis prireikus patikrinti bei gydyti dantis?

Suskaudo dantį ar atsirado kokių nors kitų odontologinių problemų? Verta prisiminti Angitia.lt – tai Kaune įsikūrusi odontologijos klinika, kurioje dirba ilgametę patirtį sukaupę specialistai. Nuo profilaktikos ar plombavimo iki balinimo ar implantavimo – visa tai atlieka UAB „Angitia“.

Pasitikėti profesionalais visada svarbu, ypač kai kalbama apie mediciną. Kuo pasitikėti – jau žinote.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *