Nereikia būti turtuoliu, norint naudotis auto nuoma

Icon Spa 25, 2015

auto nuomaNuomos galimybė aktuali tiems, kurie neturi nuosavo, tačiau reikalingo daikto, tarkime – būsto ar automobilio. Gyvenamojo ploto nuoma žinoma visiems, tuo tarpu auto nuoma dar nėra tokia populiari, tačiau vis drąsiau įsitvirtinanti mūsų šalyje. Pavyzdys, kaip ir daugeliu atvejų, atkeliavo iš Amerikos bei Vakarų Europos. Pirmaisiais klientais tapo turtingi užsienio verslininkai bei asmenys, ieškantys išskirtinio transporto svarbiai šventei. Šiandien ši paslauga nesvetima ir viduriniosios klasės atstovams.

Pirmosios transporto nuomos bendrovės savo veiklą pradėjo didžiuosiuose Lietuvos miestuose, ten ir šiandien pastarųjų kiekis yra didžiausias. Priežastys paprastos:

  • didžiausias užsienio turistų bei verslo pasaulio atstovų srautas. Tai – vienas pagrindinių pelno šaltinių, nešantis didžiausias pajamas. Pastaruosius neretai vilioja prabangiausių modelių auto nuoma, jie nėra linkę sureikšminti kainos faktoriaus.
  • palanki infrastruktūra. Oro uostai, didžiausios autobusų ir geležinkelio stotys – vietos, iš kurių nuomotais automobiliais išrieda didelis klientų srautas.
  • gyventojų pragyvenimo lygis bei platesnis akiratis. Tendencinga, jog didmiestyje gyvenantys asmenys turi galimybę rinktis iš platesnio darbo pasiūlymų rato bei gauna atitinkamai didesnį atlyginimą. Natūralu, jog ir tokios paslaugos kaip auto nuoma jiems yra finansiškai labiau prieinamos. Negana to, kai kuriais atvejais gerokai skiriasi didmiesčio bei provincijos gyventojų mąstymas. Miestiečiai su analizuojama paslauga, tikėtina, yra susipažinę asmeniškai ar bent kažką apie tai girdėję, tuo tarpu daliai gyvenančiųjų kaime tai gali būti visiška naujovė ar, viso labo, sietis tik su galimybe išsinuomoti prabangų limuziną vestuvėms ar kitais reikšmingai progai.

Tiesa, transporto nuomos bendrovės stengiasi praplėsti potencialių klientų tinklą, skleisdamos informaciją apie savo siūlomas paslaugas ir pritaikydamos auto parką prie įvairių klientų poreikų.

  • Internetinėse svetainėse pateikiama detali informacija apie nuomos sąlygas, siūlomus automobilius. Galima užpildyti ir čia pat pateiktą pageidaujamo automobilio rezervacijos formą.
  • Daugelis nuomos bendrovių siūlo ne tik išimtinai prabangius automobilius, eilinį klientą galinčius išgąsdinti aukšta nuomos kaina: galima rinktis ir iš kuklesnių, nedaug kuro „ryjančių” modelių. Toks pasirinkimas aktualus žmonėms, ieškantiems talpaus ir praktiško transporto išvykoms po Lietuvos ir kitų šalių miestus bei kelionėms į darbą.

Situacija, jog automobilių nuoma yra prieinama tik aukštesnes pajamas gaunantiesiems, šiandien sparčiai keičiasi. Šioje srityje dirbantys verslininkai atsigręžia į viduriniąją klasę ir siūlo jai priimtinus variantus kainos bei kokybės atžvilgiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *