Nemokami skelbimai internete – puiki reklama verslui

Icon Kov 20, 2014

seoInternete talpinami nemokami skelbimai, ne tik padeda greičiau ir efektyviau parduoti prekę ar paslaugą. Nemokami skelbimai yra nepaprastai naudingi verslui, nes atlieka ir reklaminę funkciją. Kitaip tariant, kuo daugiau kokybiškų informacinių skelbimų, tuo įmonė labiau matoma ir tampa pranašesnė už kitas.

Tai viena populiariausių marketingo priemonių, padedanti padidinti įmonės žinomumą ir jos teikiamas paslaugas. Be to, ji nieko nekainuoja. Tereikia pasirinkti populiarų skelbimus talpinantį tinklalapį ir įrašyti skelbimą.

Skelbimai sulauks didesnio susidomėjimo, jei bus įkelta nuotrauka. Joje gali atsispindėti prekė, paslauga ir įmonės logotipas. Geriausia, jei pasirinktas tinklalapis leidžia įkelti daugiau nuotraukų, pavyzdžiui, 5, 10 ar net 12. Taip galima įdėti įvairesnių nuotraukų, nepamirštant prisegti ir įmonės logotipo, kuris lengvai įsimins ir sukels daugiau pasitikėjimo. Nuotraukos turi būti kokybiškos ir leidžiamo formato. Jei nuotraukų negana, labai gerai, jei yra galimybė įkelti filmuotą medžiagą iš youtube. Youtube priklauso google, todėl visa perteikta vaizdinė medžiaga iškart taps labiau matoma google naudotojams ir lengviau pasieks tikslinę vartotojų rinką. Filmuotoje medžiagoje gali atsispindėti teikiamos paslaugos, prekės ar, tiesiog, prisistatymas su nuorodomis. Bet kokiu atveju, tai itin naudingas reklaminis elementas.

Norint sukurti patikimos įmonės įvaizdį, skelbimo kalba turėtų būti aiški ir suprantama, trumpa, parašyta dalykišku stiliumi ir, būtinai, be gramatinių klaidų. Žinoma, siekiant išskirtinumo, galima rašyti ir kitokiais stiliais, svarbu, kad jie pritrauktų būtent tą grupę žmonių, į kurią orientuojasi įmonė. Patartina skelbimų rašymą ir talpinimą patikėti marketingo specialistui, kuris puikiai išmano, ką ir kaip reikėtų rašyti skelbime, jog jis keltų kuo didesnį susidomėjimą. Ne ką mažiau svarbu nurodyti kuo tikslesnius ir kuo daugiau kontaktinių duomenų: adresą, telefono numerį, faksą ir elektroninio pašto adresą. Vieniems klientams patogiau skambinti, kitiems – rašyti, o treti pageidauja iškart atvykti į vietą. Tad, kuo daugiau tikslių kontaktinių duomenų, tuo didesnės susisiekimo galimybės, tuo didesnė nauda verslui.

Nemokami skelbimai nėra matomi tik viename puslapyje. Dažnai juos galima pastebėti ir kitose informacinėse ar laisvalaikio svetainėse. Tokiu būdu, jie dar labiau padidina savo efektyvumą ir verslo sėkmę. Net jei žmogui informacija neaktuali, ji vis tiek išsisaugo pasąmonėje ir, kažko prireikus, jis automatiškai pasirenka labiausiai matomos ir žinomos įmonės paslaugas.

Taisyklingi ir informatyvūs nemokami skelbimai gali tapti sėkmingesnio verslo priežastimi.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *