Moteriškas apatinis trikotažas

Icon Lie 29, 2013

Išvaizda moterims yra labai svarbi. Tai ne tik drabužiai, aksesuarai, makiažas, bateliai, bet ir apatinis trikotažas. Kiekvienai moteriai tai labai svarbi išvaizdos dalis. Juk dažniausiai tai drabužėliai, kurios mato ir kitas, labai svarbus žmogus. Būtent dėl to žmogaus moterys renkasi dailius, nėriniuotus ar siuvinėtus apatinius, kurie ne tik patrauktų akį, bet ir gundytų tą laimingąjį. Visgi, kaip išsirinkti tokius apatinius, su kuriais atrodytumėte ypač seksualiai ir elegantiškai?

Spalva – svarbus akcentas

Vienas iš pagrindinių dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis apatinį trikotažą – tai spalva. Labai svarbu išsirinkti ne tik mėgiamą, bet ir Jums tinkančią spalvą. Pvz., jei esate itin įdegusi, ant kūno dailiai atrodys ryškus apatinis trikotažas ar net baltos spalvos. Prie kiek mažiau rudo kūno puikiai tinka ir moterų taip mėgiami tigriniai ar leopardiniai apatiniai. O štai balta oda pasižyminčioms moterims verta rinktis šviesias, akių nerėžiančias spalvas be ryškių akcentų.

Dydis ir formos

Dar vienas labai svarbus akcentas, renkantis apatinius –  Jūsų dydis. Dažnai atsitinka taip, kad skirtingi gamintojai taiko savo dydžių sistemą ir nepaisant to, kad daugelis Jūsų liemenėlių yra 75C dydžio, vis tiek negalite pirkti naujos nepasimatavusi. Dažnai nutinka taip, kad net jei ir ant etiketės prašyta, kad tai Jūsų dydis, liemenėlė gali ne visai Jums tikti. Dažnai nutinka taip, kad kiek kitokia liemenėlės forma reiškia ir nepatogumą ją nešiojant. Todėl nepatingėkite pasimatuoti prieš įsigydama naujų apatinio trikotažo prekių.

Renkantis naujus apatinius taip pat labai svarbu žinoti, kokie modeliai Jums labiausiai tinka. Mėgstate uždaresnes liemenėles ir aukšto liemens kelnaites, greičiausiai Jums tiks klasikinio modelio komplektas, kuriais prekiaujama daugelyje apatinio trikotažo parduotuvių. Tačiau jei esate išskirtinių išmatavimų, apatinius rinktis teks ypač atsakingai. Nesidrovėkite pasiteirauti pardavėjų, kur yra nestandartinių dydžių apatinis trikotažas, kad galėtumėte įsigyti tikrai gerą ir kokybišką prekę.

Kaip pirkti?

Vis dažniau žmonėms apsiperkant internete, jau lengvai pasiekiamas ir apatinis trikotažas internetu. Tokiose interneto parduotuvėse kaip varle.lt ir kitose galite rasti platų apatinių pasirinkimą. Kad pirkti internetu patogu ir greita, patvirtins kiekviena moteris ar mergina, tačiau reikia nepamiršti, jog apatinis trikotažas reikalauja kruopštaus apsipirkimo. Ieškodamos sau tinkamos prekės internete, nesidrovėkite pasitarti su parduotuvės konsultantu, kuris mielai Jums padės išsirinkti geriausiai Jums tinkančią prekę, patars dėl dydžių ir medžiagos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *