Gyvybės draudimas internetu

Icon Lie 26, 2013

Žmonės vertinantys savo gyvybę ir žinantis jos vertę investuoja į draudimą. Gyvybės draudimas padeda sunkiausiomis valandomis artimiesiems, padeda išvengt didelių finansinių problemų netekties ar kitos nemenkos nelaimės atveju.

 

Gyvybės draudimas ypač aktualus artimiesiems ir tiems, kurie galvoja apie savo artimuosius, nes būtent jiems suteikiama finansinė pagalba netekties akimirką. Taip pat, gyvybės draudimas suteikia nemenką pagalbą susižeidus, stipriai susirgus ar praradus bent dalį darbingumo. Tuomet ne tik tenka rūpintis medicininėmis išlaidomis, bet ir staiga sumažėja pajamos. O tai ypatingai sunku, ypač jei nėra pakankamai santaupų ar yra didelių išlaidų, pavyzdžiui, būsto draudimas.

Draudimas neretai tampa labai svarbiu jei įvyksta nelaimės didžiausias ar vieninteles pajamas gaunančiam šeimos nariui. Tai labai sukrečia kitus šeimos narius tiek dėl ligos ar netekties, tiek ir dėl pinigų trūkumo, kuris užgriūna nelaukdamas. Draudimas padeda padengti medicinines išlaidas, o taip pat gelbsti turinčius kreditą būstui, automobiliui, kitų įsipareigojimų bankams ar kitoms kreditų įstaigoms.

Gyvybės draudimas yra ypatingas tuo, jog atlygina ne tik patirtus finansinius nuostolius, bet suteikia ir kompensacijas moralinei žalai atlyginti. Tai yra, netekus artimojo draudimo bendrovė  apmoka visas būtinas išlaidas bei dar papildomai, pagal nustatyti dydį sumoka artimiesiems ar, pavyzdžiui, padengia jų įsiskolinimus kredito bendrovėms. Šiai dienai draudimas internetu leidžia neatsitraukus nuo kompiuterio ekrano apsidrausti gyvybę. Prognozuojama, kad vis populiarėjantis draudimas internetu, ateityje pritrauks iki 70 procentų visų naujai besidraudžiančių asmenų.

Tokia draudimo galimybė suteikia ne tik išvengti nemalonių sąskaitų apmokėjimo, bet taip pat ir leidžia toliau gyventi taip, kaip įprasta, nesistengiant sutaupyti kiekvieno cento, taip palaipsniui keičiant savo gyvenimo sąlygas, pavyzdžiui, kitiems šeimos nariams ieškantis geriau apmokamos darbo vietos ar įsikeliant į kitą gyvenamąją vietą, kurią  lengviau ir paprasčiau prižiūrėti, išlaikyti.

Be kita ko, gyvybės ir sveikatos draudimas naudingas vaikams, kurie dažnai netinkamai saugosi ir susižaloja. Ypač dažni yra kaulų lūžiai, kurių gydymas nėra labai brangus bei beveik pilnai apmokamas valstybės, tačiau vis tiek tėvams dažniausiai tenka atverti savo piniginę. Draudimas padengia vaikų kaulų lūžiams reikalingas medicinines paslaugas, papildomas išlaidas vaistams, o taip pat gali išskirti ir kompensacijas, kurios leidžia bent iš dalies atlyginti patirtus nemalonius pojūčius.

Norint, kad gyvybės draudimas pilnai atitiktų  Jūsų poreikius reikia atidžiai rinktis siūlomas draudimo bendrovių  paslaugas, gerai išstudijuoti sutartį bei derinti sąlygas kiek įmanoma kartu su bendrove, ieškant bendro kompromiso, kuris tenkintų  ir Jus, ir Jūsų draudimo bendrovę.

Vertinant sutartį svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kokiomis sąlygoms draudimas nėra išmokamas ar išmokama tik nedidelė dalis, tuo tarpu kitą dalį tenka sumokėti patiems iš savo kišenes. Bendrai skaičiuojant tenka mokėti ir draudimo įmokas, ir vėliau susimokėti už gydymą ar kitas išlaidas, tad dar kartą vertėtų pabrėžti, jog reikia būti ypatingai atidiems pasirašant sutartį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *