Mitai apie tai, kas kokios yra lazerinės procedūros

Kiekviena naujovė atneša naują požiūrį, susidomėjimą  ir žinoma, abejones. Šiandien grožio industrijai nestovint vietoje šios srities meistrai pasakys, jog paprastas lūpdažis yra atgyventa seniena, o dažnai ir ne tokia reikalinga. Šiandieninės lazerinės procedūros ir kita technika gali suteikti moteriai išsvajotą išvaizdą ne vienai dienai, o ilgiems metams. Procedūriniuose grožio kabinetuose populiarėjant lazeriu atliekamoms korekcijoms tarp moterų, ieškančių informacijos ir dar nesusidūrusių su lazerinėmis korekcijomis sklando įvairūs nepatvirtinti mitai. Štai keletas tokių, kuriais tikėti tikrai nederėtų:

  • Lazerinės procedūros tas pats kas botokso injekcijos. Daugelis moterų mano, jog lazeriu yra įstumiami medikamentai ir todėl oda tampa lygesnė ir gražesnė. Tačiau yra ne visiškai taip. Tiesa ta, kad lazeriu atliekamos procedūros yra derinamos su injekcijomis, tačiau tai iš esmės nėra injekcijos. Lazeris lygina odą ir padeda jai atsikratyti nelygumų, o injekcija įstumia į odą tam tikrą medikamentą, kuris savo veikimu sukuria kiek kitokį rezultatą.
  • Daug laiko trunkantis procesas. Daugelis klaidingai mano, kad lazeris yra siauras, todėl darbas juo trunka kone visą dieną. Tačiau specialistai teigia, jog tradicinė vidutiniška procedūra lazeriu trunka vos valandą.
  • Tai sukelia daug skausmo. Lazerio procedūras atliekantys profesionalai nuramina bet kokią sunerimusią moterį – šios procedūros metu tikrai nejausite skausmo. Galite jausti nedidelį šilumos pojūtį vietoje, kuri yra koreguojama, tačiau tai gali būti tik nežymus pojūtis. Oda dažniausiai padengiama anestetiku, kad jaustumėte kuo mažiau nemalonių jausmų.
  • Po procedūros negalėsiu dirbti. Jei manote, kad lazerinės procedūros metu Jūsų veidas bus paveiktas taip, jog kitą dieną nebūsite pajėgi dirbti, klystate. Procedūra atliekama profesionaliai ir užtikrina, jog Jūsų fizinis aktyvumas nebus pažeistas.
  • Dažnai lieka subjaurotas veidas. Kai kurios moterys bijo naujų technologija ir nerimauja dėl to, kaip tokios lazerio injekcijos pakeis kūno linijas. Grožio meistrai tikina, jog poveikis bus tik teigiamas. Nėra žinoma, kad po šios procedūros galėtų būti subjaurotas Jūsų veidas ar kaklas. Oda po lazerio šiek tiek parausta ir jai reikia poros dienų atgauti įprastą spalvą, tačiau ji toli gražu nėra bjaurojama.
  • Viskas susitvarkys akimirksniu. Nieko pasaulyje nebūna staiga. Kokybiškos ir profesionaliai atliekamos procedūros reikalauja nuolatinės priežiūros ir kruopštumo. Todėl specialistai teigia, jog geriausias lazeriniųkorekcijų rezultatas pastebimas po kelių procedūrų. Kiek jų reikės Jums pasakys specialistas, nustatęs poreikius ir galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *