Kaip kovoti su skyrybų skausmu ir išvengti blogiausio

Icon Rgs 19, 2013

Skyrybų patarimai, psichologo konsultacija ir geri teisminiai patarimai gali labai padėti audringu ir skausmingu laikotarpiu.

Jeigu susidūrėte su skyrybomis, galit jausti, kad Jūsų partneris naudoja visus jam įmanomus ryšius prieš Jus. Tai gali padaryti Jus nekontroliuojamą ir išgąsdinti.

Galbūt jaučiatės, kad esate palikti vienui vieni, tik dar su kitu blogų žinių antpuoliu. Skyrybų procesas gali atrodyti ne kas kitas, kaip tikras košmaras.

Gyvenimas po skyrybų dažnai yra panašus į važiavimą atrakcionuose su traukinuku – su visais numatytais (ir nenumatytais) pakilimais ir nuopoliais. Visuomet yra daugybė posūkių ir apsisukimų prieš paskutinįjį sprendimą.

Santykių pabaiga ir psichologo konsultacija

Skyrybos gali būti ilgas procesas. Tačiau labai svarbu palaikyti atvirą bendravimą. Tinkama psichologo konsultacija iš atitinkamo specialisto gali išsaugoti Jūsų sveiką protą ir parodyti, kad su skyrybomis kovojate visais geriausiais būdais.

Efektyvus poros bendravimas, kai abu esate emociškai pažeisti, gali būti neįmanomas. Tačiau, bent šiek tiek pagarbos ir bendradarbiavimo yra gyvybiškai svarbu Jūsų vaikams (jeigu turite).

Galbūt Jūs skiriatės, tačiau tėvais Jūs esate ir būsite visam savo gyvenimui.

Kaip iškęsti skyrybas – Skirtingi poreikiai namuose ir psichologo konsultacijose

Kai poros susiruošia nueiti į psichologo konsultacijas, vienas iš partnerių dažniausiai būna nusprendęs palikti šeimą. Jis ar ji dažnai vis tiek labai rūpinasi, tačiau tikriausiai tik kaip brolis ar sesuo. Kitas partneris paprastai jaučiasi, lyg visas pasaulis slystų iš po kojų.

Abu partneriai yra skirtinguose laiko tarpuose. Jų poreikiai, per psichologo konsultacijas ir namuose, yra labai skirtingi ir jie skirtingai kovoja su skyrybomis, priklausomai nuo to, kurioje proceso vietoje jie yra.

Partneris, kuris nori užbaigti santykius, nori atstumo. Jie dažnai bijo, kad bet kokia parodyta simpatija, gali būti suprasta, kaip skyrybų išvengimas. O kitam iš nevilties reikia artimo bendravimo. Jie nori paklausti ir gauti daug atsakymų, pasižadėjimų ir nuraminimų.

10 būdų, kaip gali padėti psichologo konsultacija

Specialistas, kuris siūlo skyrybų psichologo konsultacijas, turėtų sugebėti padėti:

  1. Suprasti normalias reakcijas į stresą ir praradimą
  2. Išsiaiškinti galimas išsiskyrimo priežastis
  3. Suprasti, kas dabar bus Jums ir Jūsų partneriui
  4. Efektyviai bendrauti su partneriu
  5. Išsiaiškinti palaikymo šaltinius
  6. Nustatyti Jūsų pačių asmeninius poreikius
  7. Bendrauti su svarbiausiais žmonėmis Jūsų gyvenime
  8. Patarti, kaip palaikyti vaikus
  9. Įtraukti į naują gyvenimą ir naują jo reikšmę
  10. Sunormalizuoti jausmus, mintis ir elgesį per šį krizės laikotarpį, kad būtų lengviau kovoti su skyrybomis

Žinoma, pilnai suprantama, kad galbūt negalvojate apie psichologo konsultacijas – tai nėra kiekvienam. Taip pat, tai gali būti šiek tiek brangoka.

Skyrybų išgyvenimas – kiek truks, kol pradėsite pasijusti geriau

Idealiausiai Jums reikėtų duoti pakankamai laiko, priežiūros ir apsvarstymo, kad sėkmingai baigtumėte skyrybas.

Gera pabaiga padės sėkmingiau pradėti naujus santykius – žinoma, kai būsite pasiruošę. Nauji santykiai duos geresnę galimybę pradėti viską iš naujo be pykčio ir skausmo.

Kodėl skubėti? Su teisingu skyrybų patarimu gausite kiekvieną galimybę, kad abu partneriai (ir vaikai) atsigaus greičiau ir geriau.

Geras teisminis skyrybų patarimas

Turėtumėte būti tikras, kad Jūsų advokatas yra specializuotas ir turi patirties su skyrybų klausimais ir patarimais. Poros daug lengviau išgyvena skyrybas, jeigu jų advokatai nepadidina piktumo tarp jų.

Geriausias skyrybų patarimas – iš atitinkamo porų psichologo konsultacijos ir tinkamo teisininko – skyrybų procesą padarys daug lengvesnį.

Balansuojant namų ir darbo poreikius

Nėra nei abejonės, kad visas skyrybų procesas yra didžiulis iššūkis. Bus sprendimų, kuriuos reikės padaryti, ašarų, streso, nemalonių darbų. Negalite sau leisti palūžti. Kuo stipresni būsite, tuo lengviau susitvarkysite su šia padėtimi ir ramiau viskas praeis.

Paskutinis patarimas būtų rasti laiko ir investuoti jį į save. Darykite tai, ką norite, ir bent šiek tiek laiko skirkite sau. Pavogite tą laiką, jeigu tik reikia.

Išmokite atsipalaiduoti ir medituoti – nauda yra neišmatuojama. Atraskite būdų, kaip galite sutelkti dėmesį į ateitį, vietoj to, kad įklimptumėte dabarties purve.

Liūdesiui ir stresui sutramdyti nesirinkite vaistų – antidepresantai Jums nepadės. Šiuo sunkiu periodu Jums gali padėti psichologo konsultacija, arba pabandykite paklausyti atpalaiduojančios melancholinės muzikos, kuri atpalaiduos, medituokite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *