Mikroautobusu nuoma padės jums pigiai ir patogiai keliauti

Icon Rgp 14, 2013

Dabar galite už visai nedidelę kainą gauti tikrai puikių automobilių, kuriais galėsite važinėtis ir mieste, ir už jo ribų. Jeigu planuojate kokią nors šventę, tuomet kaip ideali transporto priemonė turėtų būti mikroautobusiukas. Juk šis transportas yra maždaug toks pat greitas kaip ir įprasti lengvieji automobiliai, tačiau jis talpina kur kas daugiau žmonių ir juo kur kas patogiau keliauti, jeigu ruošiatės į kokią nors kelionę ilgesniam laikui.

Naujausi modeliai ir techninė pagalba

Dar keli labai svarbūs privalumai, kodėl tikrai verta pasinaudoti Carsrent.lt paslaugomis yra tokie:

Techninė pagalba jums bus prieinama bet kada – tiesiog paskambinsite jums duotu numeriu ir bet kada, kuomet kelyje su jūsų nuomota mašina iškils kokių nors bėdų, iš karto galėsite gauti pagalbą – bet kuriuo paros metu;

Jūs turėsite galimybę pasinaudoti ne tik mikroautobusu nuoma, tačiau taip pat ir pasirašyti ilgalaikę nuomos sutartį  ir taip gerokai sutaupyti – jeigu norite pasinaudoti CarsRent.lt kokybiškais automobiliais ilgam laikui, tai tikrai turėsite galimybę mokėti maždaug du kartus mažesnę kainą.

Visi nuomojami mikroautobusai gali jums būti pristatyti tiesiai į  namus jūsų nurodytu laiku, o užsisakyti mikroautobusu nuoma galite tiesiog internetu – taip pat galėsite ir apmokėti per elektroninės bankininkystės sistemą, tad viskas bus tikrai labai patogu. Jeigu norite kažkokio konkretaus modelio, tuomet jums taip pat nebus jokių problemų užsirezervuoti savo norimo modelio mikroautobusiukų skaičių tiesiog internetu.

CarsRent.lt šiuo metu siūlo pačius naujausius Volkswagen, Opel, Mercedes Benz modelius, tad tikrai yra iš ko pasirinkti net ir tuo atveju, jeigu esate gana išrankus mašinoms. Taip pat turėsite galimybę išsinuomoti savo norimą mikroautobusą ir su vairuotojo paslaugomis. Profesionalūs ir patyrę vairuotojai garantuos, kad saugiai nukeliausite į bet kurią vietą, į kurią tik užsimanysite. Puiku yra ir tai, kad daugelis iš dabartinių mikroautobusiukų, kurie yra įmanomi išsinuomavimui, yra gana ekonomiški – tai reiškia, kad jums nereikės mokėti labai daug pinigų ant benzino – kelionė turėtų būti gana nebrangi, net jeigu ir keliausite į užsienį.

Gerai kelionei labai svarbus ne tik komfortas viduje, tačiau taip pat ir talpi bagažinė – juk jeigu keliausite su visa šeimyna į iškylą, tuomet be jokios abejonės reikės ir didelės erdvės visiems daiktams sudėti. Nuostabu, kad naujieji mikroautobusiukai jums gali pasiūlyti erdvias bagažines.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *