Kaip sportinė apranga keičia treniruotės efektyvumą?

Icon Vas 14, 2016

sportinė aprangaKiekvienas gali patvirtinti, kad sportas – tai sveikas kūnas ir gera savijauta. Vis dėlto, ekspertai teigia, kad neužtenka penkias minutes paminti dviračio, kad galėtume tikėtis aukštų rezultatų. Viskas priklauso nuo konkrečios treniruotės efektyvumo. Šiam įtakos turi daugelis atskirų faktorių – mūsų fizinis pasirengimas, treniruotės planas, aplinka ir draugai, su kuriais treniruojamės. Itin svarbų vaidmenį atlieka ir tinkamai parinkta sportinė apranga bei avalynė.

Aktyviai sportuodami ne tik geriau jaučiamės, bet ir būname kur kas laimingesni bei žvalesni, be to, taip kovojame su stresu ir padedame organizmui gaminti laimės hormonus. Kiekvienas sportininkas kelia sau individualius reikalavimus ir nusistato rezultatus, kurių nori pasiekti. Ekspertai primena, kad treniruotės efektyvumas priklauso ne tik nuo mūsų nusiteikimo ir fizinio pasirengimo, bet ir nuo sporto drabužių pasirinkimo. Iš tiesų, kokybiška ir patogi sportinė apranga būtina kiekvienam sportuojančiam žmogui.

Natūraliai kyla klausimas – kaip išsirinkti visus mūsų lūkesčius atitinkančius drabužius? Visų pirma, sporto rūbai negali varžyti mūsų judesių. Tokie drabužiai turi būti laisvi ir patogūs. Be to, jei vertinate itin aktyvias treniruotes, jums bus reikalingi drabužiai, efektyviai garinantys prakaitą ir palaikantys optimalią kūno temperatūrą. Su tokiais rūbais visuomet jausitės lengvai ir patogiai, be to, judesių nevaržantis audinys leis koncentruotis ties maksimaliais rezultatais. Galiausiai, specialios struktūros sportinė apranga neleidžia daugintis mikroorganizmams ir bakterijoms, todėl nesukels alergijos ir puikiai tiks net ir jautriai odai. Nemažiau už sportinius drabužius svarbu įsigyti ir patikimą avalynę, ypač tuo atveju, jei jūsų treniruotės susijusios su aktyviu kojų darbu, pvz., žaidžiate krepšinį arba bėgiojate. Tinkamai parinkta avalynė sumažins traumų tikimybę ir užtikrins maksimalų komfortą.

Kaip ir įprastos aprangos paieška, sportinių drabužių pasirinkimas yra glaudžiai susijęs su mūsų individualia stiliaus pajauta. Vieni žavisi kuklesnio dizaino drabužiais ir tą pačią sportinę aprangą naudoja visus metus, kiti vertina išskirtinumą ir pirmenybę teikia ryškiaspalviams drabužiams. Itin plati sportinių drabužių pasiūla suteikia praktiškai neribotas galimybes rinktis ir siūlo išrankiausio pirkėjo poreikius atitinkančius rūbus. Ekspertai primena – jei treniruojatės lauke, rinkitės ryškiaspalvius drabužius. Jei sportuojate tamsesniu paros metu, jums bus reikalingi rūbai su šviesą atspindinčiais elementais.

Sporto drabužius galite įsigyti tiek internetinėje erdvėje, tiek įprastose prekybos vietose. Jei vertinate greitą apsipirkimą ir norite rinktis iš didesnės drabužių pasiūlos, jūsų lūkesčius įgyvendins skaitmeninė erdvė. Jei norite pasimatuoti kelis sportinių drabužių komplektus ir įvertinti kiekvieno jų privalumus, pasikonsultuokite su įprastose prekybos vietose dirbančiais konsultantais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *