Kaip pasiruošti asmeninei fotosesijai?

Icon Bal 13, 2015

asmeninė fotosesija

Norite įamžinti savo asmenybę foto albume, kurį mielai žiūrėsite ir po dešimties, ir po dvidešimties ar net dar daugiau metų? Tuomet asmeninė fotosesija – unikalus sprendimas, suteiksiantis galimybę atsiskleisti, pasijusti savimi ir sukurti tokią atmosferą, apie kokią svajojate. Daugelis žmonių asmeninę fotosesiją renkasi savo gimtajame mieste – neretai vaikštinėjama siauromis, tamsiomis senamiesčio gatvelėmis, siurbčiojama kava mėgstame restorane ar kavinukėje, kartais išvedamas pasivaikščioti mylimas šuniukas. Asmeninę fotosesiją galėsite pasirinkti ir gamtoje. O galbūt jums labiau patiktų jūsų namų erdvė arba fotografo studija?

Kuomet išsirinksite vietą, kurioje norite fotografuotis, profesionalus fotografas jums patars, kaip viską daryti, kad nuotraukos išeitų kuo gražesnės. Daug kas priklauso ir nuo laiko paroje. Pavyzdžiui, fotografuojantis vasarą lauke, apie vidurdienį saulė būna pakilusi itin aukštai, todėl jums patiems gali būti nelengva atsimerkti ir nuotraukose akys neatrodo ryškiai. Ne paslaptis, kad daugelis merginų norėtų, kad akys būtų paryškintos, todėl vasaros vidurdienis padaro tam nemažai barjerų. Tuomet, protingiausia būtų pasirinkti vėlesnį arba ankstesnį paros laiką. Pavyzdžiui, įspūdingos nuotraukos gaunasi saulei vos tik patekėjus, tačiau ne ką mažiau nuostabios – saulei besileidžiant.

Be abejo, asmeninė fotosesija yra jūsų gyvenimo istorija, kuri sukuriama jūsų sugalvotos idėjos pagalba, o taip pat ir tinkamu apšvietimu, puikiai pasirinkta vieta bei gražiais, jums puikiai tinkančiais rūbais. Kaip galima nuspręsti, kurie drabužiai tinka jūsų pasirinktai fotosesijai? Tiesiog pasimatuokite ir pagalvokite, su kuriais rūbais jaučiatės savimi, su kuriais drabužiais jaučiatės geriausiai. Tai pridės pozityvios nuotaikos, todėl nuotraukos bus sėkmingesnės. Ko jau ko, bet nuotaikos pakoreguoti programomis nepavyks, todėl jeigu jaučiatės blogai sutartą dieną, atkelkite asmeninę fotosesiją į kurią nors kitą dieną, kai jausitės geriau.

Asmeninė fotosesija bus sėkminga ir dar dėl kelių priežasčių. Pavyzdžiui, jeigu jums bus atliktas tinkamas makiažas. Tai ne tik vien tik gražiausių jūsų bruožų paryškinimas – juk neretai taip būna, kad atsiranda nereikalingas spuogas, o fotosesija jau rytoj. Visažistas pasirūpins, kad tokie nesklandumai neturėtų jokios galios fotosesijos metu, o jūsų patys gražiausi bruožai bus paryškinti, tad nuotraukose atrodysite tiesiog nuostabiai. Nebijokite, jeigu makiažas atrodo itin ryškus – nuotraukose visa tai atrodys kur kas švelniau.

Taigi, yra keturi žingsniai, kuriuos būtina atlikti, kad asmeninė fotosesija praeitų puikiai:

  • Išsirinkite tinkamą fotografą, pasidomėkite jo demonstraciniais foto albumais, nuspręskite, ar fotografo stilius jums patinka;
  • Apgalvokite asmeninės fotosesijos temą arba idėją, padiskutuokite šia tema su savo asmeninės fotosesijos fotografu, kad galėtumėte viską iki galo suderinti ir įsitikinti, jog jūsų vizijos nesiskiria;
  • Nepamirškite, kad į fotosesiją turite atvykti geros nuotaikos, tad jeigu jums „lietinga“ diena, verčiau atidėkite fotosesiją kitai dienai. Tikrai neverta bandyti „išlaužti“ šypsenos, kadangi fotografijose jausmai ir nuotaika labai matosi.
  • Pasitikėkite savo fotografu. Jis padės tinkamai atsipalaiduoti ir net gi pamiršti, kad yra kamera, kurioje būsite įamžinti. Nieko baisaus, jeigu pirmieji pora kadrų nebus jaukūs. Suteikite šiek tiek laiko ir greitai pastebėsite, kad visa įtampa ir nejaukumas dingsta – liekate tik jūs ir jūsų nuostabi gyvenimo istorija.

Daugiau apie asmeninę fotosesiją paskaitykite Wikipedia.org puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *