Jei bus sveikatos, bus ir pinigų: ar tikrai?

Icon Sau 7, 2017

kreditas internetuLinkėdami geriausių dalykų naujų metų proga, mes paprastai stengiamės palinkėti to, ko kitam žmogui turėtų reikėti. Niekas nelinki, kad kreditas internetu kitais metais taptų pinigų šaltiniu, linkime pinigų užsidirbti. Paprastai palinkime ir sveikatos. Tai jau tapę įprastu dalyku. Tačiau dažnai vyresni žmonės dar ir priduria – jeigu bus sveikatos, bus ir pinigų. Na, žmonės, kurių sąskaitoje yra ilgalaikiai kreditai, ir kurie turi sveikatos, pamanytų kitaip. Juk kreditas dažniausiai ir yra imamas jaunų bei sveikų žmonių. Tai kodėl sakoma, kad sveikata garantuos pinigus, o pinigai sveikatos tikrai ne? Pasiaiškinkime.

Kodėl žmonės neturi pinigų

Galima pastebėti, kad kreditas internetu būna reikalingas sveikiems ir darbingiems žmonėms. Vadinasi, iškart galima daryti prielaidą, kad sveikata tikrai negarantuoja pinigų, juos dar reikia uždirbti, ir tą galima padaryti įvairiais būdais, nuo kiekvieno iš mūsų priklausys, ar sugebėsime būti pakankamai stiprūs, drąsūs bei išradingi, ieškodami būdo, kaip užsidirbti. O gal nepavyks, ir kredito skaiciuokle vėl bus mūsų draugė, dengiant sąskaitas už būsto nuomą.

Santaupos, dirbant už vidutinę algą

Pažvelkime į vidutinę žmonių algą. Bent jau Lietuvoje ji yra tik du – tris kartus didesnė už minimalią, ir ją paprastai gauna žmonės, gyvenantys ne provincijoje, o didmiesčiuose. Vadinasi, jie ir daugiau moka už pragyvenimą: už būsto nuomą, komunalinius, transportą, pramogas. Kai kur ir maistas yra brangesnis nei kitur. Taigi, pinigų lieka nedaug. Susitaupyti „juodai diena“ iš vidutinės algos tikrai beveik neįmanoma, nes reikia ne tik maistą pirkti, bet kartais ir ką nors kito įsigyti, mokėti už įvairius dalykus. Taigi, kreditai internetu visa para dažnai gali būti panaudojami ir visiškai dirbančių, save išlaikančių, vidutinę algą uždirbančių sveikų žmonių. Vėlgi – sveikata negarantuoja uždarbio. O kitas dalykas – ar neturint tų santaupų įmanoma išsaugoti sveikatą?

Kai ištinka bėda

Jeigu sveikata visą laiką išlieka normali ir niekas, nei jūs, nei artimieji nesuserga baisiomis ligomis, galima gyventi ir kažkaip planuotis tą gyvenimą. Tačiau, kai prasideda ligos, paaiškėja, kad pinigai visgi galėtų nupirkti sveikatą. Ir kartais vien tam nupirkimui ir būna reikalinga mazos palukanos bei žmonės žmonėms paskolos.  Gali būti ir kitos kreditu rusys, tačiau iš esmės staiga gali prireikti mokėti už sveikatos priežiūrą ir gydymą, ir tada neturint santaupų greitas kreditas gali labai pasitarnauti.

Kokią sveikatą įmanoma nusipirkti: kol nesergi

Kol nesergi, ir kol turi pinigų, iš tiesų irgi jau tada perki sveikatą. Jeigu gyveni sočiai ir pertekliuje, ir tau nereikalingi kreditai, o juo labiau negresia kreditai isiskolinusiems, turbūt žinai, ką gauni. Gauni puikiausią priežiūrą, vos tik kyla abejonių. Gauni prabangius profilaktinius tyrimus. Gauni sporto klubą, užtikrinantį fizinį pasirengimą, ir gauni sveikiausią, subalansuot mitybą.

Sveikatos pirkimas sergant

Tačiau daugiausiai pirkti sveikatos tenka sergant. Net tada, kai eina gyvybės ir mirties klausimas. Tuomet tenka pirkti brangiausius vaistus, kurių galbūt neįpirktų daug žmonių. Brangias reabilitacijas ir atostogauti, gydytis gražiausiose ligoninėse, sanatorijose, kalnuose, vilose. Net tuo atveju, kai niekas jau nebegali padėti ir aišku, jog sergi nepagydoma liga, net tuo atveju tenka pirkti sveikatą. Tada norisi praleisti dienas pačiame geriausiame hospise ir gauti visišką komfortą, iki kol būsi palydėtas į paskutinę kelionę. Taigi, pinigai yra reikalingi, kai nėra sveikatos, ir kažkiek jos galima ir nusipirkti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *