Ar gali kokybiškas apatinis trikotažas būti nebrangus?

Icon Vas 25, 2017

Pigus apatinis trikotazasIki šiol mergaitės buvo mokomos apatiniam trikotažui skirti išskirtinį dėmesį. Pasak mūsų senolių, jis turi būti itin aukštos kokybės ir prabangus pirkinys. Ar tai tiesa? Šiandien, sunkiai surastumėme Holivudo žvaigždę, kuri kasdien po žemę šluojančia sportine apranga vilkėtų nėriniuotus ir margus, sagutėmis nusagstytus apatinius. Tad ir pasikalbėkime ar gali kokybiškas apatinis trikotažas būti nebrangus?

Gamintojas

Dažniausiai vieno gamintojo gaminamas tiek brangus, tiek pigus apatinis trikotazas. Gamintojas skirtingoms gamybos linijoms tikrai neskiria kvalifikuotų ir nelabai darbuotojų, arba išskirtinai prastos ir itin kokybiškos medžiagos. Juk gamintojai saugo savo vardą.

Vis dėlto, įtaką kainai daro medžiagos spalva, nėriniai ar papildomi aksesuarai. Todėl seksualus apatinis trikotazas visuomet bus brangesnis nei kasdienis. Tiesiog, jo savikaina didesnė.

Dydis

Tie patys rinkos dėsniai, kurie priverčia suktis laisvą kapitalistinį pasaulį. Paklausos ir pasiūlos dėsnis daro įtaką, kad itin mažų arba labai didelių dydžių apatinis trikotazas moterims pigiau, nei populiariųjų dydžių. Internete apatinis trikotazas apkunioms moterims dažnai skelbiamas su akcija. Taip norima paskatinti spjauti į stereotipus ir pirkti patogų.

Dar viena taisyklė – apatinis trikotazas komplektai – yra pigiau nei pirkti pavieniui.

Prekybos vieta

Tikriausiai didžiausią įtaką gaminio kainai turi prekybos vieta. Čia jau interneto neperspjaus niekas. Juk gaminio transportavimo, salės nuomos, darbuotojų darbo užmokestis įeina į kainą. Kuo mažiau barjerų, tuo konkurencingesnė ji yra. Ir tai visai nesusiję su gaminio kokybe. Todėl aš esu tikra, kad pigus apatinis trikotazas gali ir privalo būti kokybiškas.

Juolab, internete, kaip ir tradicinėje parduotuvė apatinis trikotazas ispardavimas yra nuolatinis procesas. Tereikia čiupti tinkamiausią variantą.

Beje, tai yra ne tik moteriško pasaulio paslaptis – apatinis trikotazas vyrams internete taip pat daugeliu atvejų yra pigesnis nei tradicinėje prekybos vietoje.

Prekinis ženklas

Nereikia apsimetinėti, kad kainos tam tikrą dalį sudaro rinkodara, t.y. vardas. Dažnai pigus apatinis trikotazas yra tik todėl, kad gamintojas neseniai įsikūrė arba nedirbo su savo reklama. Tarkim, apatinis trikotazas migle visiems asocijuojasi su lietuviško trikotažo kokybe, ekologija ir geriausiu pasirinkimu kasdieną. Tuo tarpu apatinis trikotazas triumph – seksualus, žvėriškas, išskirtinėms progos pasirinkimas. Nežinomo gamintojo pigus apatinis trikotazas yra puikus pasirinkimas ieškančioms tobulos kainos ir kokybės harmonijos.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *