Vidaus durys, kurios nekelia abejonių

Category:
Icon Sau 27, 2016

vidaus durysVisuomet trokštame puikių rezultatų. Visur ir visada. Tad ir rinkdamiesi daiktus namams ieškome to, kas iš tiesų patenkintų poreikius ir pateisintų lūkesčius. O dar geriausia, kai lūkesčiai viršijami. Kai dėmesį patraukia vidaus durys, sprendimas nelengvas. Vienos atrodo gražiai, kitos… dar gražiau. Bet mąstome visapusiškai ir žinome posakį „nespręsk apie knygą iš viršelio“. Asmenine, liaudies ir specialistų išmintimi vadovaudamiesi priimame gerą sprendimą.

Namai – tvirtovė. Nesvarbu, ar gyvenate vieno kambario bute, ar nedideliame sodo namelyje, ar milžiniškame užmiesčio name, bet kuriuo atveju tai privati erdvė, kurioje esate šeimininkai. Čia jūs nustatote, kokia bus sienų spalva. Jūs nusprendžiate, koks paveikslas gražiausiai derės svetainėje. Jūs žinote, kokio kilimo reikia. Ir būtent jūs išsirinksite tokias vidaus duris, kurios atrodys priimtinos. Kaip kiekvienas esame savo likimo kalvis, taip ir namuose patys kuriame aurą. Atkreipę dėmesį į draugų ir kolegų postringavimus, pasikonsultavę su profesionalais, pasirenkame tai, kas geriausia ir gražiausia. O jei kyla klausimas, kokios vidaus durys vertos aukščiausiojo įvertinimo, skaitykite toliau.

Egzistuoja tokios vidaus durys, kurios tiesiog nekelia abejonių.  Jei visas automobilis raudonas, o durelės nudažytos mėlynai, kyla įtarimų. Kalbant apie kambarių interjerą, tokios griežtos tvarkos nėra. Vis dėlto norėtųsi, kad durys neatrodytų kaip „iš kitos operos“. Jei visi kambariai nepaprastai modernūs, juose gausu futurizmo apraiškų, o durys primena namus iš filmo apie XIX amžiaus dvarą, gali kilti sumišimas. Jei tikslas ir buvo subendrinti priešingus dalykus, tuomet jis pasiektas. Bet jeigu bendras vaizdas atrodo keistai ir neverčia ištarti „liuks“, tuomet reikėtų ieškoti kitokių interjero detalių.

Dizainas yra svarbus, tačiau vidaus durys pasižymi ir praktinėmis funkcijomis. Norime darinėti patogiai. Būtų smagu, jei rankena ar lankstai po metų neišlūžtų. Šypsena veide atsirastų, jei durys negirgždėtų. Būtų miela, jei jos laikytųsi reikiamoje padėtyje, o ne nuolat užsidarinėtų ar atsidarinėtų, lyg bandydamos įtikinti, kad namuose apsigyveno vaiduoklis.

Kokybiškos ir prie interjero dizaino derančios durys yra būtent tai, ko ieškote. Patikėkite ir ieškoti pradėkite nuo „TIKS langai„.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *