Trisluoksnis parketas patinka ne tik meistrams

Category:
Icon Rgp 29, 2016

trisluoksnis parketasYra įvairių statybos ir eksterjero / interjero sprendimų. Pavyzdžiui, namas gali būti mūrinis arba medinis. Vieno ar dviejų aukštų. Stogas gali būti rudas arba žalias. Vieni sprendimai patinka statomo ar remontuojamo namo savininkams. Kitus teigiamai įvertina meistrai, atliekantys darbus. Trisluoksnis parketas teigiamai vertinamas abiejų pusių.

Grindų dangos įvairovė

Ko jau ko, bet grindų dangos variantų parduotuvėse tikrai netrūksta. Gal piniginės turinio kartais ir neužtenka, kad pavyktų įsigyti labiausiai norimą gaminį, tačiau asortimento siauru niekas nepavadins. Plytelės, kilimai ir daugybė jų variacijų – tai, kas skirta net patiems išrankiausiems.

Nuo ko priklauso pasirinkimas? Ar bus įsigyjamas trisluoksnis parketas, ar dėmesys kryps į linoleumą? Sprendimą paprastai nulemia du dalykai. Tai piniginės storis ir patalpos ypatybės. Plytelės ir svetainė – tarsi nesuderinami žodžiai. O štai plytelės ir virtuvė – visai kas kita. Kiliminė danga ir virtuvė? Skamba abejotinai. O kiliminė danga ir svetainė? Geras variantas!

Taigi, kiekvienas dangos tipas atranda savą pirkėją. Ar konkreti grindų danga bus nuperkama? Jei kaina ir prekės specifika atrodys priimtina, pirkėjas atvers piniginę.

Trijų sluoksnių privalumai

Šio straipsnio pradžioje buvo paminėta, kad trisluoksnis parketas yra tai, ką vertina tiek namų šeimininkai, tiek meistrai. Jeigu tokių grindų neturite, jums greičiausiai kyla klausimas, kas lemia tokią teigiamą nuomonę.

Trys sluoksniai būna ne bet kokie, o natūralūs. Jų sąveika užtikrina grindų stabilumą. Šiaip jau mediena linkusi „vaikščioti“, bet skaičius 3 situaciją nukreipia tinkama linkme. Norint, kad po jūsų kojomis pasaulis būtų stabilus, trijų sluoksnių parketas yra geras variantas.

Kadangi lentos nepradeda slankioti, tarp jų nesusiformuoja ertmių. Metams bėgant trisluoksnis parketas išlieka praktiškas. Ir, žinoma, estetiškas. Ką tai reiškia? Ogi tai, jog šis dangos variantas sietinas su ilgaamžiškumu.

Štai kodėl trijų sluoksnių grindlentes teigiamai vertina ir tie, kurių kambaryje jos bus, ir tie, kurie jas kloja.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *